Дніпропетровщина стала першою областю України, де стартував україно-німецький освітній проєкт

Главное фото новости
Фото: Дніпропетровська ОДА
1kr.ua
Дослідити закони фізики та явища природи шляхом експериментів тепер зможуть школярі Кривого Рого. В області стартував україно-німецький освітній проєкт «Мініфеномента». Першою до нього долучилася дніпровська школа №31. Там встановили 42 експериментальні станції. Про це пишуть на офіційному сайті облдержадміністрації.

Далі експериментальні станції відправляться «мандрувати» областю. Передусім до шкіл, які беруть участь у міжнародній програмі «STEM». Нині на Дніпропетровщині їх 45. На черзі і школи Кривого Рогу.
Зазначимо, що Дніпропетровщина стала першою областю України, де стартував проєкт «Мініфеномента».

Оригінальну освітню методику розробили у Німеччині. ЇЇ автор – професор Фленсбурського університету Луц Фіззер.

«Основна ідея проєкту «Мініфеномента» повернути дітей з віртуального світу до реального, відволікти їх від гаджетів та показати, що природничі науки – це цікаво. На таких стендах-станціях дитина сама може розпочати пізнання навколишнього світу, ставити питання та знаходити відповіді. Тобто, стати самостійним дослідником», – розповів автор методики Луц Фіззер.

Проєкт – частина україно-німецької програми «Розширений соціальний діалог в Дніпропетровській області» та «ЕХАМ Дніпро». Його втілює Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини спільно з організацією роботодавців Німеччини NORDMETALL та за підтримки обласної влади.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області кількість учнів зростає, а шкіл - зменшується.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

10 : 15

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com