Коли я втікала - криворожанок чекає тест-гра та сучасна інсталяція до «16 днів проти насильства»

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
8 грудня у Кривому Розі з 16:00 до 18:00 на другому поверсі ТРЦ «Сонячна Галерея» відбудеться акція «16 днів проти насильства». Прийти до копів та благодійників, аби розповісти про свої проблеми або отримати пораду може будь-хто - і жертви насилля і свідки таких правопорушень.

Про це повідомляє відділ зв'язків із громадськістю Полку патрульної поліції Кривого Рогу.

В акції візьмуть участь інспектори патрульної поліції, представниці жіночої організації Всеукраїнська Жіноча Єврейська організації «Проект Кешер», волонтери-підлітки, юристи Центру безоплатної правової допомоги. Вони розповідатимуть про проблеми гендерного насильства по відношенню до жінок та дівчат й розкажуть як діяти, якщо людина стала жертвою насильства.

На заході буде декілька локацій: інсталяція «Коли я втікала…», тест-гра «Міфи та правда» про домашнє насильство, ініціатива волонтерів-підлітків #НеМовчи, діалог зі спеціалістами «Допомога поруч».

Що робити, якщо ви стали жертвою домашнього насильства, читайте за посиланням. У 2019 році більше 1000 криворожанок звернулися до правоохоронних органів через насильство.

«16 днів проти насильства» - щорічна акція ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року.


У Кривому Розі є Центр для жінок, постраждалих від насильства. Телефонуйте анонімно, якщо потребуєте допомоги: 099-366-63-44, 067-693-32-33, 097-927-56-86. Також кожна особа може звернутись на лінію 102, якщо їй загрожує небезпека з боку близької або сторонньої людини.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

12 : 44

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com