Криворіжців запрошують на відкриті покази кінострічок Мандрівного міжнародного фесту Docudays UA

Главное фото новости
Фото: MandrivnuyKR
1kr.ua
У Кривому Розі з 2 по 14 грудня триватиме XVI Мандрівний фестиваль документальних фільмів Docudays UA. Криворіжців запрошують на безкоштовні перегляди кінострічок про захист прав людини із подальшими дискусіями і обговореннями стрічок.

Нагадаємо, що 22 листопада у Кривому Розі відбувся прес-сніданок, під час якого організатори розповіли програму кінофесту.

Редакція «Першого Криворізького» підготувала афішу відкритих показів Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA / Кривий Ріг.

Зазначимо, що на всі покази вхід вільний.

3 грудня о 17:30 у кінотеатрі Мультиплекс (ТРЦ Union) відбудеться показ кінострічки нідерландського режисера Ганса Пула - «BELLINGCAT: правда в світі постправди».

«Для мене велика честь 3-го грудня модерувати дискусію після показу фільму «Bellingcat: Правда в світі пост правди» у рамках фесту DOCUDAYS у Кривому Розі. Пошук відомостей у відкритих джерелах - це must have сучасної журналістики. Колектив «громадянських журналістських розслідувань», відомий під назвою Bellingcat, показує високий клас цієї складної роботи.

Bellingcat розслідує резонансні справи (від катастрофи MH17 до отруєння російського шпигуна у Великобританії), і це приклад, який варто вивчати і, напевно, наслідувати»
, - прокоментувала для нашого видання модераторка дискусії після показу фільму «Bellingcat: Правда в світі пост правди» Ольга Гончар (Хвостова).

4 грудня о 17:30 у двох залах кінотеатру Мультиплекс (ТРЦ Union) покажуть документальний фільм режисера Єнса Педерсена під назвою «Дівчина проти гравітації» и кінострічку Таїсії Кутузової під назвою «Ти, бля, рота закрий!». Також у цей день покажуть фільм «Ілюзії на дні».

7 грудня о 12:00 у Культурно-громадський центр ШELTER+ можна буде переглянути фільм режисери Сью Вільямс «Навмисна смерть».

9 грудня о 14:00 у Палаці культури «Карачуни» криворіжців запрошують на перегляд фільму «Я виросла поки ви спали».

Графік показу фільмів у міських бібліотеках та освітніх закладах Кривого Рогу.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.