В учбові заклади одного з районів Кривого Рогу закуповували олію втридорога

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Активісти організації «Основи свідомості» помітили, що чиновники відділу освіти Покровського райвиконкому у Кривому Розі уклали договір на постачання до закладів освіти соняшникової олії, ціна на яку протягом десяти місяців стрімко зростала.

Про це повідомили на офіційній сторінці ГО «Основи свідомості».

Активісти під час перевірок помітили, що у заклади освіти Покровського району міста закупають один літр соняшникової олії по 38,21 гривень, а це найдорожча ціна, яку члени організації знайшли в закладах освіти.«31 січня Покровський відділ освіти уклав угоду з ФОП Заїкіна Віра Вікторівна на постачання олії соняшникової по ціні 34.50 гривень за літр на загальну суму 424 350 гривень. Обов’язковою вимогою було фасування олії в 0.5 та 1 літрову тару.

Вже 10 травня додатковою угодою за взаємною згодою ціна на олію зростає до 36.02 гривень за літр. 22 липня згідно додаткової угоди ціна збільшується до 37.71 гривень за літр. А додатковою угодою від 10 жовтня ціна збільшується до 38.21 гривень за літр», - пишуть члени організації «Основи свідомості» на сторінці у соцмережі.Зазначимо, що згідно статистичних даних ціни на олію в 2019 році практично не збільшувались.

Також активісти зазначили, що постачання від аналогічного постачальника олії в заклади освіти Металургійного району міста йде по 29 гривень за літр. Різниця -в 9 гривень на одному літрі.


«Ми вже зробили запит щодо підстав підвищення цін в Покровському районі міста, тож чекаємо на відповідь.

Кількість олії, яку мали поставити в заклади освіти району за цей період знизилась з 12 300 літрів на початку року до 11 811 літрів у жовтні. Завдяки підвищенню цін заклади освіти не отримають 489 літрів олії», - заявили активісти організації «Основи свідомості»

Нагадаємо, що в одній із шкіл Покровського району міста кухар незаконно списала масло.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

02 : 01

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com