Мандрівники та талановиті музиканти з етно-дуету «Folknery» завітають до Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Folknery
1kr.ua
Вже на цих вихідних, 9 та 10 листопада, до криворізького культурно-громадського центру ШELTER+ з концертом та розповідями про велоекспедиції по світу завітає український етно-дует «Folknery».

Folknery – український етно-дует, що мандрує світом і у музиці використовує звуки-вібрації різних країн, міст, місць.

Організатори ШELTER+ розповідають редакції «Першого Криворізького», що музика дуету «Folknery» – це магія, космос, потужна енергія інь та ян, це мікс прадавньої пісні й традиційних інструментів з урбан-електронним аранжуванням. Увесь свій талант і зусилля вони втілили у двох студійних альбомах та трьох синглах. Останній альбом «Son» випустили навесні 2018-го.

Музиканти дуету Ярина Квітка та Володимир Муляр зіграли понад 100 концертів у 17 країнах світу на різних майданчиках від Великої Британії до Австралії. Їм не принципово, якою є сцена – найсучаснішою хай-тековою чи імпровізовано-вуличною. Головне – дарувати людям щастя та відкривати неосяжну енергію української культури через музику.

Саме тому етно-дует «Folknery» виступить у Кривому Розі 9 листопада у культурно-громадського центру ШELTER+ о 17:00. Забронювати квиток можна, написавши повідомлення на сторінку у Facebook вказавши ім'я, телефон та кількість квитків.
Також музиканти дуету Ярина Квітка та Володимир Муляр започаткували культурно-мандрівний проект «Двоколісні хроніки». Під час тривалих подорожей на велосипедах вони збирають музичний фольклор, відкривають світові Україну і показують українцям світ. В рамках проекту музиканти проїхали 23 країни та понад 35 000 км.

«Нам стукає світ і каже: вставайте, беріть ровери і їдьте шукати те, чого нема. Адже для чого б ми вирушали знову і знову в дорогу, коли б знаходили те, по що їхали? Скільки б країн не побачив, скільки б невідомих пісень не почув, скільки б мов не вивчив, а все ж здається – мало», - розповіли музиканти в одному із інтерв’ю.

Почути розповідь родини музикантів про велоекспедиції проект «Двоколісні хроніки» криворіжці зможуть 10 листопада у культурно-громадського центру ШELTER+ о 16:00. Забронювати квиток можна, написавши повідомлення на сторінку тут, вказавши ім'я, телефон та кількість квитків.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.