СБУ нагадала про кримінальну відповідальність за публічне використання символіки комуністичного, нацистського і тоталітарного режимів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Служба безпеки України нагадує про кримінальну відповідальність за публічні заклики до зміни меж території або державного кордону, а також за публічне використання комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів.

Зазначимо, що покарання передбачено статтею 110 Кримінального кодексу України (публічні заклики до зміни меж території або державного кордону України чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій).

При цьому, санкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 15 років в залежності від наслідків, спричинених діями зловмисника.

Крім цього, згідно зі статті 436-1 Кримінального кодексу України виготовлення, поширення та публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції та публічне використання гімнів СРСР, УРСР каратиметься позбавленням волі до 10 років.

Нагадаємо, що у минулому місяці Дзержинський суд Кривого Рогу засудив місцевого жителя до року обмеження волі за носіння футболки з гербом СРСР.

У випадку виявлення вказаних фактів мешканці Кривого Рогу можуть звернутися до відділу УСБУ у Кривому Розі або за телефонами:

(0564) 92 40 17 (черговий відділу);
(056) 744 85 19 (черговий Управління);
(044) 235 55 78 (гаряча лінія СБУ).Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество