Тривають останні години голосування за проєкти криворіжців на конкурсі «Громадський бюджет 2020»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 1 листопада, опівночі завершиться онлайн-голосування за проєкти містян на конкурсі «Громадський бюджет – 2020».

Для того, щоб встигнути віддати голоси за 5 проєктів у різних категоріях, треба перейти на сайт конкурсу «Громадський бюджет» та авторизуватися.

Нагадаємо, що голосування розпочалося 21 жовтня. Всього на цей етап потрапило 111 проєктів.

Найбільше містяни подали проєктів в категоріях муніципальних – 25 малих та 16 великих конкурсних пропозицій. У категорії молодіжних проєктів - 22 пропозиції. Освітяни середньоосвітніх закладів подали 24 проєктів, а у категорії дошкільні та позашкільні навчальні заклади – 24 пропозиції.

У категорії «Шкільні заклади» у голосуванні станом на момент підготовки матеріалу лідирує проєкт під назвою «Територія дитячої мрії (обладнання футбольного поля зі штучним покриттям на базі КНВК № 129 «ГЛАС»)».

Серед пропозицій від дошкільних та позашкільних навчальних закладів з кількістю 3090 голосів наразі лідирує проєкт «Майстерня технічної творчості».

У категорії молодіжних проєктів більшу кількість голосів набрала конкурсна пропозиція «Регіональна молодіжна гра «Модель ООН-2020. Кривий Ріг» - 3 380.

Малий муніципальний проєкт «З ляльками граємо - книжки читаємо» набрав найбільшу кількість голосів у своїй категорії – 3 465.

У категорії «Муніципальні проєкти великі» з кількістю 8 249 голосів лідирує проєкт «Дитячі долі на вашій долоні – порятунок дітей 24/7 у міській клінічній лікарні № 8».

Загалом, на момент написання статті, за проєкти проголосувало 77 003 криворіжця.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

03 : 22

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com