Дніпропетровська ОДА запровадила щомісячні стипендії для провідних спортсменів області

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація Перший Криворізький
1kr.ua
У Дніпропетровській області започаткували виплату обласних стипендій спортсменам та тренерам. Тепер щомісячні грошові виплати отримуватимуть 15 провідних спортсменів. Про це повідомило управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА, пишуть на офіційному сайті облдержадміністрації.

Нагадаємо, що у Кривому Розі спортсмени, які здобули перемогу на чемпіонатах або вибороли призові місця і їх тренерам призначають щорічну стипендію.

«Підтримуємо наших спортсменів, які гідно представляють область та країну на міжнародній арені. Щороку в грудні кращі з них отримують річну стипендію. Аби створити спортсменам та тренерам належні умови для підготовки до Олімпійських ігор-2020 у Токіо, запровадили й щомісячну стипендію. Її призначили 15 провідним діячам у різних видах спорту», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Розмір щомісячних обласних стипендій – від 4,5 до 15 тисяч гривень. Їх виплачуватимуть до кінця 2021 року.

Серед стипендіатів – призери змагань різного рівня з плавання, сучасного п’ятиборства, греко-римської та вільної боротьби. А ще – провідні тренери з фехтування, легкої атлетики, кульової стрільби, плавання, вільної боротьби.

Читайте також: У Кривому Розі нагороджують кращих спортсменів


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 49 мин

Все хорошо

10 : 14

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com