Першу в Україні сенсорну кімнату відкрили у криворізькому педагогічному університеті

Першу в Україні сенсорну кімнату відкрили у криворізькому педагогічному університеті

Фото: Первый Криворожский

23 жовтня у Кривому Розі на базі Державного педагогічного університету відкрили сенсорну кімнату. Педагоги кажуть, що це перша така кімната в Україні, відкрита на базі педагогічного вищого навчального закладу.

Сенсорну кімнату створили як навчально-методичну базу для підготовки фахівців з інклюзивної освіти, а також для дітей з особливими освітніми потребами, яким необхідна психосоціальна та часткова фізична реабілітація.

Читайте також: Козацький гарт і завзяття продемонстрували студенти педагогічного університету

Кімнату відкрили у рамках проєкту «Підтримка інклюзивної освіти», за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbН у партнерстві з КДПУ та Департаментом освіти і науки виконкому Криворізької міськради.

Ректор університету Ярослав Шрамко розповів, що у таких кімнатах будуть працювати з дітьми, які мають особливі учбові потреби. За його словами таких кімнат у інших педагогічних ВНЗ немає в Україні.

«У нас є студенти, майбутні педагоги, які зможуть ознайомитися з методами інклюзивної освіти, вони зможуть проводити у цьому приміщенні практичні заняття. Викладачі будуть проводити семінари з запровадження інклюзивної освіти. Кімната забезпечена сучасним обладнанням», - зазначив Ярослав Шрамко.

Координатори проєкту з Німецького товариства міжнародного співробітництва говорять, що у криворізьких навчальних закладах планують відкрити 10 таких кімнат.


Фото: Максим Бовчалюк

Комментарии (3)

Тaмeрлан

14:54, 23 октября 2019

Тююю...нащо людей так заголовками заінтриговувати? Я думав про технічні інновації...а ви про психологічну сенсорику

Джекворобушек

15:10, 23 октября 2019

" а ти знімай цю комбінацію,
І я тебе сійчас помацяяю!.."

каракпс

15:05, 24 октября 2019

Девочек для открытия можно было найти и по больше. Или это все для одной?

Ссылка скопирована в буфер обмена