Українців не штрафуватимуть за неправомірно оформлені субсидії, - заступник Міністра соціальної політики

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко під час одного із інтерв’ю заявив, що штрафи за неправомірно оформлені субсидії – це міф.

Про це повідомляє пресцентр Міністерства.

Нагадаємо, що 35 тисяч криворіжців отримали державну допомогу.

«Жодних штрафів, навіть при неправильному заповненні документів або неправомірному отриманні субсидій сьогодні немає. Це міфи навколо програми житлових субсидій, які розповсюджуються уже майже третій десяток років – відколи діє відповідна програма», - заявив Віталій Музиченко в ефірі однієї з програм каналу 1+1.

За словами заступника Міністра, субсидію ні в кого не забирають.

«Субсидія – це різниця між розміром платіжки і тим, скільки від відповідного розміру доходів громадянин має платити, тобто в середньому 10% від доходу. Цей відсоток індивідуально визначається для кожної сім'ї залежно від доходу. Наприклад: дохід 3000 гривень, 10% = 300 гривень, решта - це субсидія. Якщо платіжка приходить на 2000 гривень, від них віднімаємо 300 гривень (10%) і виходимо на середній розмір субсидії, які держава надавала в минулому опалювальному сезоні, - 1700 гривень. На сьогодні ми не плануємо нічого переглядати», - наголосив Віталій Музиченко.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 19 час 3 мин

Есть угроза

02 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com