Не треба відправляти листи з Кривого Рогу, запрацював Губербот

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Тепер мешканці Дніпропетровської області можуть звернутися до голови ОДА цілодобово.

«Не треба відправляти листи з Кривого Рога чи Нікополя – для оформлення звернення достатньо декілька хвилин. Розглядатимуться й анонімні звернення, але лише ті, що стосуються фактів корупції», - повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Мешканці Дніпропетровської області можуть цілодобово звернутися до голови Дніпропетровської ОДА он-лайн за допомогою «Губербота» у Facebook та Telegram.

Аби звернутися до голови ОДА з пропозицією, клопотанням, запитом чи скаргою, не обов’язково їхати до облдержадміністрації. Оформити їх можна у Facebook, на сторінці Дніпропетровської облдержадміністрації, натиснувши кнопку «Повідомлення» на головній сторінці. Також можна скористатися ботом у «Telegram» достатньо набрати у пошуку «DniproGuberbot» та розпочати чат.
«Передові технології допомагають максимально спростити комунікацію із посадовцями та зробити якісним зворотний зв’язок. Для мене важливо оперативно отримувати інформацію про проблеми регіону, дізнаватися, чим живуть мешканці й що саме їх хвилює.

Дніпропетровщина стала однією з перших областей в Україні, де запрацював «Губербот». За допомогою цієї програми будь-який користувач Facebook та Telegram може легко оформити звернення», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

При оформленні електронного звернення необхідно вказати прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, електронну адресу.

Звернення приймаються цілодобово. Термін їх обробки та надання відповіді на е-mail – від 3 до 15 днів.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
3 час 42 мин

Все хорошо

05 : 51

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com