Сухий пайок та профілактичні заходи у харчоблоці: у криворізькій школі №118 закрили їдальню

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Із 2 жовтня у криворізькій школі №118 не працює їдальня. Для учнів 1-4 класів та пільгових категорій організовані сніданки у вигляді сухих пайків, які готуються у їдальні школи №119. Про це редакції сайту «Перший Криворізький» розповіла директорка учбового закладу Оксана Анатоліївна Чернякова.

Нагадаємо, що учні початкових класів школи № 118 у Кривому Розі 25 вересня почали погано себе почувати після прийняття їжі. У школі працювали співробітники Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та фахівці Криворізького лабораторного центру, які провели санітарно-епідеміологічне обстеження навчального закладу та інспекцію харчоблоку.

Директорка криворізької школи №118 детальніше розповіла про події того дня.

«25 вересня медсестра школи повідомила мені, що частина дітей початкової школи звернулася до Амбулаторії №11 зі скаргами на погане самопочуття. З 12:00 у школі почали працювати представники Криворізького лабораторного центру і працівники держспоживслужби. Були взяті проби продуктів, води, змиви з усіх поверхонь харчоблоку їдальні та були обстежені окремі класні кімнати, де навчаються учні, які звернулись за медичною допомогою до лікарні.

Зараз ми маємо тільки проміжні результати, які надіслані з держспоживслужби. Центр лабораторних досліджень поки не надав результати досліджень. Але згідно рішення головного управління держспоживслужби їдальня нашої школи закрита. Його прийняли 1 жовтня, а сам документ я отримала 2 жовтня. Тому їдальня не функціонує з 2 жовтня»,
- розповіла Оксана Чернякова під час розмови з журналісткою нашого сайту.
Також Оксана Чернякова розповіла, що для дітей 1-4 класів та для пільгових категорій учнів організовані сніданки у вигляді сухих пайків, які готуються у їдальні школи №119 та доставляються спеціальним автомобілем. А вже з понеділка, 7 жовтня, учні будуть харчуватися у самій їдальні школи №119, тобто вони будуть забезпечені гарячим харчуванням.

Рішення про сухі пайки, які готують у їдальні школи №119, було прийнято відділом освіти Саксаганської районної у місті ради.

Зазначимо, що школа №119 знаходиться поруч зі школою №118.

Оксана Чернякова повідомила, що оскільки учні 5-11 класів харчуються за кошт батьків, тому їх харчування наразі неорганізоване.

«Зараз у приміщенні харчоблоку здійснюються профілактичні заходи, які пов’язані з результатами аналізів, проведених держспоживслужбою. А учні початкової школи, які погано себе почували, повернулись на навчання у класи», - сказала директорка школи.

Також вона розповіла, що відповідно результатів аналізів калу деяких учнів, у пробах не виявили патогенні ентеробактерії, в тому числі шигели, сальмонели та інші.

Їдальня криворізької школи №118 почне працювати лише після повторних аналізів Криворізьким лабораторним центром та відповідних дозволів державноспоживчслужби.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Kovali_Sasha
 • 0
 • 0
 • Ответить

А кто вас ждёт в 119? Я лично против!!! И другие родители тоже!!!! Нам ваш вирус не нужен!! Это что вы будите у нас есть? У меня только малой переболел, сейчас опять? Ешьте у себя!!!

Olena123
 • 1
 • 0
 • Ответить

А тот кто в 119 нас отправляет подумал как это будет? Завтра дождь. Как дети идти будут, мокнуть? Какую грязь принесут? Сколько болезней с ней? Я вообще подумываю, звонить министру что ли? Сколько можно издеваться над детьми и школой? У меня на роботе полно с такими симптомами. Ну вымыла столовую и хватит!!!! Я понимаю, что на любую жалобу должен быть ответ. У вас свои дети есть? Откройте столовую!!!

Тaмeрлан
 • 0
 • 0
 • Ответить

Мде...в коридорі - наноремонт

Тaмeрлан
 • 0
 • 0
 • Ответить

*коридорі в їдальню

Meндeлeeв
 • 2
 • 5
 • Ответить

упс а как же распоряжение о запрете фото видеосъемки в школах?

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город