Сухий пайок та профілактичні заходи у харчоблоці: у криворізькій школі №118 закрили їдальню

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Із 2 жовтня у криворізькій школі №118 не працює їдальня. Для учнів 1-4 класів та пільгових категорій організовані сніданки у вигляді сухих пайків, які готуються у їдальні школи №119. Про це редакції сайту «Перший Криворізький» розповіла директорка учбового закладу Оксана Анатоліївна Чернякова.

Нагадаємо, що учні початкових класів школи № 118 у Кривому Розі 25 вересня почали погано себе почувати після прийняття їжі. У школі працювали співробітники Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та фахівці Криворізького лабораторного центру, які провели санітарно-епідеміологічне обстеження навчального закладу та інспекцію харчоблоку.

Директорка криворізької школи №118 детальніше розповіла про події того дня.

«25 вересня медсестра школи повідомила мені, що частина дітей початкової школи звернулася до Амбулаторії №11 зі скаргами на погане самопочуття. З 12:00 у школі почали працювати представники Криворізького лабораторного центру і працівники держспоживслужби. Були взяті проби продуктів, води, змиви з усіх поверхонь харчоблоку їдальні та були обстежені окремі класні кімнати, де навчаються учні, які звернулись за медичною допомогою до лікарні.

Зараз ми маємо тільки проміжні результати, які надіслані з держспоживслужби. Центр лабораторних досліджень поки не надав результати досліджень. Але згідно рішення головного управління держспоживслужби їдальня нашої школи закрита. Його прийняли 1 жовтня, а сам документ я отримала 2 жовтня. Тому їдальня не функціонує з 2 жовтня»,
- розповіла Оксана Чернякова під час розмови з журналісткою нашого сайту.
Також Оксана Чернякова розповіла, що для дітей 1-4 класів та для пільгових категорій учнів організовані сніданки у вигляді сухих пайків, які готуються у їдальні школи №119 та доставляються спеціальним автомобілем. А вже з понеділка, 7 жовтня, учні будуть харчуватися у самій їдальні школи №119, тобто вони будуть забезпечені гарячим харчуванням.

Рішення про сухі пайки, які готують у їдальні школи №119, було прийнято відділом освіти Саксаганської районної у місті ради.

Зазначимо, що школа №119 знаходиться поруч зі школою №118.

Оксана Чернякова повідомила, що оскільки учні 5-11 класів харчуються за кошт батьків, тому їх харчування наразі неорганізоване.

«Зараз у приміщенні харчоблоку здійснюються профілактичні заходи, які пов’язані з результатами аналізів, проведених держспоживслужбою. А учні початкової школи, які погано себе почували, повернулись на навчання у класи», - сказала директорка школи.

Також вона розповіла, що відповідно результатів аналізів калу деяких учнів, у пробах не виявили патогенні ентеробактерії, в тому числі шигели, сальмонели та інші.

Їдальня криворізької школи №118 почне працювати лише після повторних аналізів Криворізьким лабораторним центром та відповідних дозволів державноспоживчслужби.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

02 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com