Криворізька викладачка потрапила в ТОП-12 Global Teacher Prize Ukraine

Главное фото новости
Фото: Тетяна Комишова
1kr.ua
Вчителька початкових класів у Криворізькій загальноосвітньої школи-інтернаті І-ІІ ступенів №4 Тетяна Комишова потрапила у ТОП-12 педагогинь у номінації «Вибір серцем» Global Teacher Prize Ukraine.

Право на освіту - соціальний проект ТСН за кураторства Наталії Мосейчук, покликаний пришвидшити реформи в галузі освіти. У 2019 році Наталія Мосейчук, куратор премії вчителів Global Teacher Prize Ukraine, як і минулі два роки, оголосила власну номінацію «Вибір серцем». Переможець отримає грошову винагороду 70 тисяч гривень та поїздка у Дубай на освітній форум Global Teacher Prize.

З усіх вчителів, які подали заявки на конкурс, журі обрало 12 номінантів, серед яких і Тетяна Комишова з Кривого Рогу.

Зазначимо, що переможця у конкурсі визначать українці. Голосування на сайті 1plus1.ua вже розпочалося. Підтримати вчительку з Кривого Рогу можна тут.

Тетяні Комишовій 41 рік, вона 16 років працює вчителем. Зараз пані Тетяна викладає у початкових класах. За роки роботи в інтернаті Тетяна неодноразова ініціювала зміни для покращення освітнього простору, заснувала методику «Ляльковий театр», яка впливає на вдосконалення мовної діяльності учнів.

Також у 2018 – 2019 році Тетяна Комишова стала ініціатором участі криворізької школи-інтернат у соціальній програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

«У школі-інтернаті діти навчаються з різних соціальних категорій. Коли я тільки прийшла викладати у школу, діяло 15 спеціальних класів, де навчалися діти з особливими освітніми потребами. Я працювала з цими дітьми 2 дня, і рішення щодо вибору мого місця роботи було спільним з моєю душею, яка і понині належить моїм вихованцям. «Хоч і великих досягнень ми не маємо, але людьми стали!» - так говорять діти при зустрічі зі мною. А це і є результатом нашої співпраці у шкільні роки!», - написала Тетяна Комишова у анкеті учасника.

Читайте також: Вчителька з Кривого Рогу стала дипломанткою конкурсу на кращі ініціативи жінок України

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Тaмeрлан
  • 2
  • 0
  • Ответить

Нормальна, така вчителька

Ирбис
  • 14
  • 2
  • Ответить

Как вам не стыдно про учителей писать, это же святые люди, они слова без ошибок пишут)

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина