Невизнання «місцевих виборів» в анексованому Криму та покарання за незаконне збагачення: огляд прийнятих законопроєктів і ВР України

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація «Перший Криворізький»
1kr.ua
11 вересня відбулося засідання Верховної Ради України, під час якого нардепи розглянули кілька законопроєктів та постанову щодо покарання за незаконне збагачення та невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України.

Редакція інформаційного порталу «Перший Криворізький» зробила вибірковий огляд прийнятих законопроєктів.

Ранкове засідання Верховної Ради розпочалося з розгляду та прийняття у першому читання за основу Проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів» (№1031). Законопроєкт підтримали 316 народних депутатів.

Читайте також: Економічна зона «Донбас», документообіг і оплата роботи прогульників - які законопроєкти вже подали нардепи з Кривого Рогу
Також на ранковому засіданні нардепи у першому читанні за основу підтримали проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних назв» (№1065). За законопроєкт проголосувало 310 нардепів.


Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №1085-1 про захист прав фінансових послуг, яким банки зобов'яжуть розкривати інформацію про реальні кредитні ставки та комісії, які сплачують споживачі, отримуючи кредити. «За» проголосували 309 народних депутатів. Строки підготовки законопроєкту до другого читання скорочено на половину.


Проєкт Закону №1070 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації» підтримали у першому читанні 302 народних депутати. Час підготовки до другого читання скорочено на половину.


Також 11 вересня Верховна Рада затвердила заяву про невизнання легітимності так званих «місцевих виборів» в анексованому Криму. За відповідну постанову №2119 проголосували 325 народних депутатів.

Читайте також: Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт, який скасує міжнародні закупівлі ліків, - пацієнтські організації
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Тaмeрлан
  • 0
  • 0
  • Ответить

А ще в першому читанні закон про об'єднання в бухгалтерії - у звітності податків...Плюс скасування паперової звітності будівельників - і перехід на електронну

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина