Криворожанка передала більше 4 тисяч українських книжок у зону проведення ООС

Главное фото новости
Фото: Ксенія Мацкевич (Сладкевич)
1kr.ua
Уродженка Кривого Рогу Анна Горбань, голова ГО «Розумне майбутнє нації», «Місіс Україна 2018» і «Місіс Планета 2018», передала дітям у зоні проведення ООС 4 тисячі 313 книжок. Дівчина передала літературу до шкіл у селищах Новолуганське, Луганське, Опитне та міста Чермалик.

Це вже третя поїздка криворожанки у рамках акції «Спільне майбутнє через спільні книжки», яку вона реалізує протягом 2019 року.

До збору книжок та іграшок залучилися її колежанки «Місіс Ефіопія 2018», «Місіс Естонія 2017», «Місіс Індія», «Місіс Сінгапур», «Місіс США».

Читайте також: Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт, який скасує міжнародні закупівлі ліків, - пацієнтські організації

Акцію підтримало Міністерство інформаційної політики України, яке надало 3544 книжки.

«Я вже три місяці отримую заявки від шкіл на книги українською. Багато шкіл потребують літератури. Тому мої поїздки стануть частішими. Директори шкіл були в захваті, яка якісна література до них приїхала. В Новолуганському бібліотекар сказала, що це неймовірно і за 8 років вперше бачить таку якість ще і в такій кількості», - розповіла Анна Горбань.


Зазначимо, що за даними аналітичної платформи YouControl, організації «Розумне майбутнє нації» немає ще й року. Вона не співпраціює з компанії з чорного списку, нема операцій з офшорами. Організація зареєстрована на Анну Сидоренко з Кривого Рогу та Катерину Павлюченко з Києвської області. Державних тендерів, податкових боргів у ГО немає. Анна Сидоренко пов'язана із Марком Горбанем.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 14 мин

Есть угроза

01 : 52

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com