Призера чемпіонату світу з тайського боксу, який вчився у криворізькому суворовському училищі, нагородили відомчою відзнакою

Главное фото новости
Фото: ГУР МОУ
1kr.ua
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василь Бурба нагородив воїна окремого розвідбату, призера чемпіонату світу з тайського боксу Віктора Торкотюка, відомчою відзнакою.

Віктор у Кривому Розі навчався у ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. У Криворізький ліцей його з Вінниці відправив батько. У криворізькому ліцеї Віктор Торкотюк почав займатися боксом.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У розвідувальному органі Міністерства оборони України призера чемпіонату світу з Муай Тай (тайського боксу), солдата 130 окремого розвідувального батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України Віктора Торкотюка нагородили відомчою відзнакою.

Раніше журналісти нашого сайту повідомляла, що Криворізьку 17 танкову бригаду визнали найкращою у Збройних силах України.

У 2016 році чоловік добровольцем пішов на фронт захищати Батьківщину. У 2018 році уклав контракт й досі проходить службу снайпером у 130 окремому розвідувальному батальйоні. Пройшов декілька ротацій на фронті та був контужений.

Влітку цього року Віктор, який є єдиним військовослужбовцем у складі національної збірної команди України з тайського боксу, виборов на чемпіонаті світу з Муай Тай бронзову медаль.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.