Пресс-релиз

Прокачали на славу! В Кривому Розі відбувся перший рок-фестиваль «Залізна міць»

Прокачали на славу! В Кривому Розі відбувся перший рок-фестиваль «Залізна міць»

Фото: Первый Криворожский

Два місяці активної підготовки – і ось, 31 серпня, шанувальники музики зібралися на перший криворізький рок-фест під відкритим небом. У самому центрі міста запалювали гурти з Кривого Рогу, Дніпра та Кам’янського. Шестигодинний музикальний марафон відбувся за координацією громадської організації «Криворізька фундація майбутнього» та фінансової підтримки компанії Метінвест.

Кривий Ріг давно очікував на таку потужну енергетику, яка вирувала в останній день літа у парку Героїв. Тисячі прихильників українського року запалювали під виступи шести гуртів.

Наше місто представили молоді музиканти з Livin 'Large, і вже досвідчені рокери з Royalcat та Ґенеза. На сцену також вийшли дніпряне – запальні музиканти з Bakenbardy Dnipro Ska-Punk, UAR та гурт з Кам’янського - Endorphin. Кожен з гуртів запам’ятався публіці власним стилем, харизматичними виступами та колоритними піснями українською мовою.

Організатором фестивалю став журналіст та громадський діяч Євген Павлов. Хлопець влаштовує музикальні заходи вже не вперше. Він є співорганізатором Дня вуличної музики у Кривому Розі та фестивалю «З країни в Україну». Але про фестиваль такого масштабу мріяв давно та шукав партнерів. Цьогоріч його проект рок-фесту здобув перемогу у конкурсі FestMetinvest.

«Я подав заявку на конкурс, тому що побачив можливість втілити у життя свою ідею. Насправді, в Кривому Розі й взагалі в Україні є дефіцит на хороші майданчики для виступу артистів непопулярного жанру. Це не поп-музика, яка є в радіоефірі чи на ТВ, бо все це коштує грошей. А як дізнатися про круті гурти, які грають українську рок-музику, про наших земляків, якщо їм не давати таку можливість? Тож фестиваль «Залізна міць» - це дуже класна можливість, в першу чергу, для музикантів показати свою творчість, а також для людей, які приходять, подивитись та послухати якісну українську музику», - вважає Євген Павлов.
«В цьому році «Криворізька фундація майбутнього» виступає координатором сімнадцяти цікавих проектів в рамках конкурсу FestMetinvest. Більшість авторів - креативна молодь. Саме це покоління формує порядок денний і яким буде майбутнє. Тому їм потрібна підтримка, створення умов для самореалізації, та розвитку. Впевнена, що сьогоднішня ініціатива незабаром стане візитною карткою міста і буде збирати на одній сцені музикантів з усієї України», - відзначила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Фоторепортаж з рок-фестивалю можна подивитися тут.

Комментарии (5)

sandro1

23:01, 02 сентября 2019

атмосфера была зажигательной, фестиваль собрал людей всех возрастов, даже не думал, что будет столько людей, пожилого возраста

Тaмeрлан

15:29, 04 сентября 2019

Цой жив!!!

katyara

08:57, 03 сентября 2019

от знову ж таки, дізнаюся про такі речі останньою) і ніхто з друзів навіть не розповів про такий фестиваль)) сподіваюся, більше не пропущу))

Белла

11:00, 03 сентября 2019

Ё мАё, столько рОкерОв)

Тaмeрлан

15:28, 04 сентября 2019

Чому з дводенним запізненням??

Ссылка скопирована в буфер обмена