«Перший Криворізький» вітає із Днем Незалежності України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
24 серпня Україна відзначає День Незалежності – державне свято на честь ухвалення у 1991 році Акта проголошення незалежності України.

На офіційному сайті Українського інституту національної пам'яті нагадують, що поява суверенної України відіграло вирішальну роль у розпаді СРСР та остаточному руйнуванні комуністичної тоталітарної системи. Це стало початком відліку нового етапу розвитку демократичної сучасної Української держави.

Сьогодні незалежність України – запорука вільного розвитку держав і народів Європи і головна перешкода для російського імперіалізму, якому для розгортання потрібне поглинання України, її матеріальних та людських ресурсів.

Перший День Незалежності України було відзначено 28 років тому.

Святкування відбулося в пам'ять про те, що рік тому 16 липня Верховна рада УРСР прийняла постанову «Про День проголошення незалежності України».

У цей день 28 років тому Верховна Рада Української РСР ухвалила «Акт проголошення незалежності України».

Низький уклін всім військовослужбовцям, які дарують нам можливість жити під синьо-жовтим стягом. Світла пам'ять загиблим за нашу волю бійцям!
Давайте пишатися нашою країною і разом працювати задля теперішнього і майбутнього!

Про всі урочисті заходи ви можете прочитати тут.

А про те, яка погода чекає криворіжців у ці святкові дні - читайте у прогнозі синоптиків.

Також ми підготували для вас фото з офіційного Урочистості до Дня Незалежності в Кривому Розі.

Як святкуватиме місто - в наступних публікаціях.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Волчище.
  • 0
  • 0
  • Ответить

Тільки що взнав. На "парад" незалежності ВИГАНЯЛИ вчителів шкіл Саксаганського району, та дитсадків. Ну і чим ми відрізняємось від совка?
Але це не все. 95 квартал. Тротуари заросли бур'яном. Неприбрані силові кабелі (майже два місяця захаращують проспект). Тротуари не метені. Нема ні єдиного поздоровлення з Днем незалежності!!!??? С О Р О М !!!

Sergrey4
  • 5
  • 3
  • Ответить

Цікаво, що вперше День незалежності України був відзначений у 1991 р., але не 24 серпня, а 16 липня. Річ у тому, що коли 16 липня 1990 р. Верховна Рада УРСР прийняла "Декларацію про Державний суверенітет України", одночасно була ухвалена постанова про відзначення в цей день свята, яке дістало назву День проголошення незалежності України. Свято Дня незалежності України було призначене на 24 серпня постановою Верховної Ради України від 20 лютого 1992 р.
----------------
Два портсігара, два магнітофона, два свята Незалежності, хоча ні, ТРИ ! Ще день Соборності 22 січня.

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город