Інгулецький ГЗК допоміг відновити двір найбільшого будинку в мікрорайоні

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
За сприяння компанії Метінвест в Інгульці впорядкували двір найбільшого будинку мікрорайону у рамках програми соціального партнерства.

Будинок номер 55 на вулиці Каткова з вісьмома під’їздами місцеві жителі називають китайською стіною. Він знаходиться при в’їзді в мікрорайон.

Будинку 40 років, однак ремонт подвір’я ніколи не робили. Благоустрій найбільшого дому на житломасиві виконали в рамках проекту «Криворізький дворик» - старий асфальт замінили на тротуарну плитку, встановили бордюри, лавки та урни, комунікаційні колодязі накрили новими люками. Жителі активно долучались до будівельних робіт: фарбували опори ліхтарів, проводили суботники, облаштовували клумби.

«Зміни, які відбуваються у нашому дворі, на часі. Будинок давно потребував комплексного ремонту. Цей благоустрій мотивує продовжувати розпочате. Вже є ідеї засіяти газон, встановити парканчик вздовж дороги, щоб дітям було безпечніше бавитись. Плануємо також брати участь в конкурсах від «Зеленого центру Метінвест», - поділилась жителька будинку Людмила Кучина.


Проект «Криворізький дворик» - частина програми соціального партнерства компанії Метінвест. За три роки існування проекту у різних районах Кривого Рогу за підтримки компанії облаштовані двори близько тридцяти багатоповерхових будинків. Однак, на Інгульці така ініціатива реалізована вперше.

«Кривий Ріг відчуває підтримку великого бізнесу в багатьох сферах. Благоустрій – одна з важливих складових нашої співпраці. Завдяки програмі соціального партнерства в місті оновлюються лікарні, школи, заклади культури та спорту», - підкреслив заступник міського голови Кривого Рогу Олександр Катриченко.
ІнГЗК інвестує в розвиток житломасиву. Лише цьогоріч на місці пустиря збудували мультиполе для тенісу та баскетболу, відкрили арт-об’єкт «Зіркове небо», продовжили благоустрій парку Інгулецький і центрального проспекту.

«Наразі ми втілюємо одразу три проекти з благоустрою. У сквері біля нового АТБ вже встановлено новий дитячий майданчик. Триває будівництво скейт-комплексу і впорядкування території. Люди відзначали, що потребують місць для відпочинку і змістовного дозвілля. Вже восени таких доглянутих куточків відпочинку побільшає», - розповів генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
20 мин

Все хорошо

12 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com