Пресс-релиз

Інгулецький ГЗК допоміг відновити двір найбільшого будинку в мікрорайоні

Інгулецький ГЗК допоміг відновити двір найбільшого будинку в мікрорайоні

Фото: Метинвест

За сприяння компанії Метінвест в Інгульці впорядкували двір найбільшого будинку мікрорайону у рамках програми соціального партнерства.

Будинок номер 55 на вулиці Каткова з вісьмома під’їздами місцеві жителі називають китайською стіною. Він знаходиться при в’їзді в мікрорайон.

Будинку 40 років, однак ремонт подвір’я ніколи не робили. Благоустрій найбільшого дому на житломасиві виконали в рамках проекту «Криворізький дворик» - старий асфальт замінили на тротуарну плитку, встановили бордюри, лавки та урни, комунікаційні колодязі накрили новими люками. Жителі активно долучались до будівельних робіт: фарбували опори ліхтарів, проводили суботники, облаштовували клумби.

«Зміни, які відбуваються у нашому дворі, на часі. Будинок давно потребував комплексного ремонту. Цей благоустрій мотивує продовжувати розпочате. Вже є ідеї засіяти газон, встановити парканчик вздовж дороги, щоб дітям було безпечніше бавитись. Плануємо також брати участь в конкурсах від «Зеленого центру Метінвест», - поділилась жителька будинку Людмила Кучина.


Проект «Криворізький дворик» - частина програми соціального партнерства компанії Метінвест. За три роки існування проекту у різних районах Кривого Рогу за підтримки компанії облаштовані двори близько тридцяти багатоповерхових будинків. Однак, на Інгульці така ініціатива реалізована вперше.

«Кривий Ріг відчуває підтримку великого бізнесу в багатьох сферах. Благоустрій – одна з важливих складових нашої співпраці. Завдяки програмі соціального партнерства в місті оновлюються лікарні, школи, заклади культури та спорту», - підкреслив заступник міського голови Кривого Рогу Олександр Катриченко.
ІнГЗК інвестує в розвиток житломасиву. Лише цьогоріч на місці пустиря збудували мультиполе для тенісу та баскетболу, відкрили арт-об’єкт «Зіркове небо», продовжили благоустрій парку Інгулецький і центрального проспекту.

«Наразі ми втілюємо одразу три проекти з благоустрою. У сквері біля нового АТБ вже встановлено новий дитячий майданчик. Триває будівництво скейт-комплексу і впорядкування території. Люди відзначали, що потребують місць для відпочинку і змістовного дозвілля. Вже восени таких доглянутих куточків відпочинку побільшає», - розповів генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук.

Комментарии (16)

ПерецьДеПропейлер

13:41, 23 августа 2019

А нам, я теж хочу красоту.

Ирбис

13:48, 23 августа 2019

Тогда едь в Париж.

Ирбис

13:57, 23 августа 2019

И негры.

SToRm_V

14:04, 23 августа 2019

сам ты негр.. то афрофранцузы ))

Ирбис

19:59, 23 августа 2019

Может тебе учебник показать, по которому я в школе учился.
Там русскими языком написано, в африке ЖИВУТ НЕГРЫ))

katyara

15:26, 23 августа 2019

я думаю всі хочуть)) проте не все й одразу, тому поки що радіємо за інших поки що)) та чекаємо))

Лариса19

23:40, 23 августа 2019

одной хотелки недостаточно, что вы сделали, для того, чтобы ваше хочу воплотилась в жизнь? возможно обращались в какие либо инстанции?

SToRm_V

13:46, 23 августа 2019

Оо дому 40 лет. оказывается 40 лет назад еще дома строили в Кривбассе..
А сколько домом построено за последние лет 20???

Ирбис

13:49, 23 августа 2019

Там где квартиры дорогие, строят аж бегом.
А у нас наоборот, лишнее разбирать пора.

Тaмeрлан

16:11, 23 августа 2019

Так, всі втікають з міста...в Одесі, Харкові, Дніпрі, Києві - будують житлові масиви, а тут немає кому

mandarinka312

15:07, 23 августа 2019

Плитка хоть и дороже, но зато долговечнее и смотрится лучше. Как хорошо, что сейчас стали меньше класть на тротуарах асфальт, который вымывается за сезон, а чаще всё же плиточку :)

Тaмeрлан

16:13, 23 августа 2019

На ній і калюж менше, бо вода просочується, і якщо коріння дерев піднімає її - можна просто порівняти, а асфальт просто розірве і все..

katyara

15:25, 23 августа 2019

задоволені діти, це для мене найбільше щастя)) тому такі проекти мають бути втілені в життя скрізь без винятку

Тaмeрлан

16:10, 23 августа 2019

То ще не китайська стінка...ось на Вечірньому є будинок зі чотирнадцяти під'їздів, 504 квартири - ото стінка

Ирбис

21:34, 23 августа 2019

Та ты шо, а ничё, что у нас много домов и поболее будет.

Ссылка скопирована в буфер обмена