Будьте пильні: криворіжців закликають повідомляти про найменші провокації та підозрілі речі правоохоронцям

Будьте пильні: криворіжців закликають повідомляти про найменші провокації та підозрілі речі правоохоронцям

Фото: Первый Криворожский

У Дні Державного Прапора та Незалежності України Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області просить громадян бути пильними.

Служба безпеки України закликає мешканців та гостей області дотримуватися заходів безпеки під час перебування у публічних місцях у святкові та вихідні дні, інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

Особливу увагу слід звертати на осіб, поведінка яких підозріла. Вони можуть проявляти підвищену зацікавленість до об’єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління.

З урахуванням розташування на території області значної кількості військових частин, особливу увагу слід приділяти зацікавленості підозрілих осіб до таких об’єктів.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомляти Управління СБУ у Дніпропетровській області за номером цілодобової “гарячої лінії” (056)
744-85-19 або на електронну поштову скриньку: [email protected].

Конфіденційність гарантована.
Також нагадуємо про блокування Службою безпеки спроб мешканця міста Сум влаштувати теракт в місцях масового скупчення людей напередодні проведення святкових заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.
Прохання не бути байдужими до власного життя та безпеки оточуючих.

Комментарии (2)

_jAZz_

10:03, 23 августа 2019

похоже на олигофрению в мозжечках службовціф

Тaмeрлан

10:55, 23 августа 2019

А голяка бігати по місту розфарбованим у прапора можна???

Ссылка скопирована в буфер обмена