Кожна восьма посада в поліції Дніпропетровської області вакантна

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
За словами начальника управління кадрового головного управління Нацполіції забезпечення Юрія Небеського, зараз при загальному штаті атестованого складу 8 665 посад, некомплект поліцейських по регіону складає 1 205 осіб.

12 серпня Національна поліція в Дніпропетровській області оголошує конкурс для зайняття 68 вакантних посад середнього та молодшого складу поліції по територіальних підрозділах поліції Дніпропетровської області. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Управління кадрового забезпечення ГУНП в Дніпропетровській області.

Читайте також: Забіг і упор лежачи: у Кривому Розі кандидати на службу до патрульної поліції здавали нормативи з фізичної підготовки


«Чекаємо претендентів на посади слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських полку поліції особливого призначення, секторів реагування патрульної поліції, конвойної служби, з логістики, обліку та збереження речових доказів» - розповів Юрія Небеського.

Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати таким вимогам:

• громадянство України;

• вік від 18 років;

• вільне володіння українською мовою;

• повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції), вища освіта (для середнього складу поліції);

• відсутність офіцерського військового чи спеціального звання (для посад молодшого складу поліції).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: місто Дніпро, вулиця Троїцька, 20а та триватиме з 12 серпня по 2 вересня.

Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України тут.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 або на електронну адресу [email protected]Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

53 : 01

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com