Для учнів шкіл Металургійного району Кривого Рогу вже закупили нові меблі та дидактичні матеріали

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У виконавчому комітеті Металургійної районної у місті раді редакції інформаційного порталу «Перший Криворізький» повідомили, що відділ освіти вже провів процедури закупівлі через систему «Prozorro» та заключив договори з постачальниками комп’ютерного обладнання, меблів та дидактичних матеріалів для шкіл району.

Редакція 1kr.ua продовжує дізнаватись кількість коштів, які виділили з бюджетів районів на закупівлю шкільної техніки, меблів та іншого.

Читайте також: Скільки коштів планують витратити чиновники Тернівського району Кривого Рогу на закупівлю комп’ютерів та меблів для школярів


Зазначимо, що всього на впровадження реформи «Нова українська школа» з бюджету міста чиновники виділили 6 548 390,75 гривен. Про розподіл коштів детальніше можна прочитати тут.

Також у виконкомі району зазначили, що кошторисом на 2019 рік відділу освіти затверджено видатки субвенції з державного бюджету у сумі 1 мільон 37 тисяч 658 гривень, а з міського бюджету для закупівлі було виділено 687 тисяч 408 гривень. Нижче ви можете переглянути таблицю детальнішого розподілення коштів.Нагадаємо, що у минулому році на закупівлю парт-трансформерів та стільців для першачків шкіл Металургійного району міста було витрачено 833 720 гривень.

Відповідно до умов укладених договорів між постачальниками та відділом освіти Металургійної районної у місті ради 736 одномісних парт для першокласників будуть завезені у школи до 31 серпня, а дидактичні матеріали до 15 серпня.

А 26 ноутбуків вже отримали у повному обсязі, стверджують у виконавчому комітеті Металургійної районної у місті.

Нижче ви можете побачити відповіді чиновників на інформаційний запит редакції сайту «Перший Криворізький».Про виділені кошти та закупівлю у інших районах Кривого Рогу читайте у наступних публікаціях.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Экономика