Дніпропетровська область потрапила у ТОП-5 за кількістю вступників на безоплатну професійно-технічну освіту

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Дніпропетровщина увійшла у ТОП-5 областей за кількістю заяв абітурієнтів на безкоштовну професійно-технічну освіту. Про це повідомили на офіційному сайті Дніпропетровської ОДА.

«Вступна кампанія у виші добігає кінця, натомість прийом документів до закладів професійно-технічної освіти переходить в активну фазу. Попит на профтех пояснюється просто. Тут більше місць для безкоштовного навчання, також можна отримати затребувану на ринку праці професію за порівняно короткий термін», – наголосили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Читайте також: Более 2,5 тысяч абитуриентов подали документы для поступления в криворожский педагогический университет

Також у облдержадміністрації повідомили, що у Дніпропетровській області навчатися за кошти регіонального замовлення наразі виявили бажання більш ніж 3 тисячі випускників шкіл. А понад півтисячі вступників подали заяви на навчання коштом держзамовлення.

Загалом навчатися у профтехах уже забажали понад 48 тисяч українських вступників. Це майже 40% від прогнозованої кількості.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 5 час 8 мин

Есть угроза

20 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com