Насолодися суботнім літнім вечором під романтичні ритми джазу запрошують криворіжців

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
17 серпня на даху готелю «Дружба» у Кривому Розі відбудеться джазова вечірка, під час якої виступить дуету з Нью-Йорку «Arjana Andris & Ivan Danylets».

Іван Данилець – віртуозний піаніст з Кривого Рогу, мешканець Нью-Йорку. Іван – є багатогранним підготовленим піаністом та клавішником, в даний час займається магістерською програмою в галузі джазу в престижній програмі університету Вільяма Патерсона, що у Нью-Джерсі. Грає за кордоном, зокрема у Страсбурзі, Франції, в оркестрі Міжнародного музичного залу Королівського палацу та рідному Нью-Йорку.

Arjana Andris (Ар’яна Андріс) – успішна вокалістка і акторка родом з Нью-Йорку, співачка Бродвейської сцени. Ар’яна має щирий, але водночас відвертий стиль виконання та гострий музичний слух. Випускниця престижної школи музики імені Штейнхардта у вокальному виконанні, вона виконувала різні ролі у мюзиклах як акторка і співачка у Бостоні та Нью-Йорку. Два роки подорожувала у національних гастролях до Північної Америки, Азії, Китаю та Японії з мюзиклом "Hairspray».

У суботу, 17 серпня, о 19:30 дует Arjana Andris & Ivan Danylets подарують романтичний вокальний вечір, виконавши джазові стандарти та відомі американські хіти у власному акустичному стилі.

Джазова вечірка відбудеться на даху готелю «Дружба», за адресою вулиця Телевізійна, 12. Квитка можна придбати тут.

А слідкувати за усіма новинами джаз-вечірок у Кривому Розі можна за посиланням.

Повний фоторепортаж з останьої джазової вечірки можна подитися тут.

За більш детальною інформацією можна звернутися до організаторів: 0972093910, 0631532009.Організатор – Освітня Піч
Генеральний спонсор – компанія Виконда
Генеральний партнер – Отель *** Ресторан "Дружба"


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.