Соціальні програми компанії Метінвест увійшли в топ-20 кращих по Україні

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
Українські компанії з кращими програмами корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) отримали престижну нагороду від журналу "Власть денег". Серед них були відзначені програми компанії Метінвест.

У топ 20 компаній з кращими програмами соціальної відповідальності увійшли представники самих різних індустрій і сфери послуг – від найбільших металургійних і енергокомпаній до рітейлерів і косметичних брендів. Всіх їх об’єднала одна мета – зробити свій внесок у поліпшення життя суспільства.

Як зізналися організатори, їм довелося вивчити багато компаній, перш, ніж відібрати 20 найкращих. І тільки частині з цієї двадцятки випала честь розповісти про свої програми на церемонії вручення.

У групі компаній відзначають, що три роки тому вони поміняли формат реалізації проектів і зробили ставку на довгострокові проекти на противагу «одноліткам».

Так, незважаючи на те, що Авдіївка знаходиться практично в зоні бойових дій, компанія реалізує там довгострокові програми. Також важливою є діяльність програми «Зелений Центр Метінвест», яка успішно працює в Маріуполі, Кривому Розі та Запоріжжі.

Джерело: 1news.zp.uaАвтор фото: Метинвест

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Александр Поль
  • 2
  • 1
  • Ответить

"Зелений Центр Метінвест", яка успішно працює в Маріуполі, Кривому Розі та Запоріжжі.
А в рейтинге лучших городов для жизни в Украине - Метинвеста нет, совпадение?

SToRm_V
  • 5
  • 1
  • Ответить

деревце посадили.. фонарики поцепили. и шоо?? это как то компенсирует тонны вредных выбросов и никчемный воздух в городе ??

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город