У МОН нагадали, що свідоцтва та додатки без печатки закладу освіти є дійсними й приймаються для вступу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Міністерстві освіти і науки України роз’яснили, що технічні описи документів про освіту не містять жодних вимог про наявність на таких документах печатки закладу освіти.

Відповідно до змін, внесених 2018 року, описи не містять вимог щодо наявності печатки закладу на документі про освіту, що виготовляється як на основі фотокомп’ютерних технологій (свідоцтво), так і поліграфічним способом (додаток до свідоцтва). диплон

Читайте також: Випускниця криворізької школи єдина в Україні отримала найвищий бал з іспанської мови на ЗНО

Також у Міністерстві зазначили, що зображення печаток відсутні на зразках документів про повну загальну середню освіту, затверджених наказом МОН від 16 жовтня 2018 р № 1109. Свідоцтва та додатки до них без печатки є дійсними й приймаються для вступу до вишів, а також в усіх інших випадках.

У проставленні печатки на документах про освіту немає потреби, адже наразі інформація про всі видані такі документи міститься в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Перевірити достовірність того чи іншого документа можна прямо в ЄДЕБО.

Крім того, відповідно до Господарського кодексу України використання суб’єктом господарювання печатки не є обов’язковим.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина