Війну на Сході України очима американського фотографа побачили криворіжці під час фотовиставки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
28 червня у криворізькому культурно-громадському центрі ШELTER+ відбулося відкриття фотовиставки «War in Ukraine» американського фотографа Брендана Хоффмана.

Брендан Хоффман - американський фотограф, який живе в Україні два роки. З 2014 року у своїх роботах він досліджує війну на Сході України. Брендан - один з тих фотографів, який працює по обидві сторони війни.

Читайте також: У криворізькій школі розгорнули пересувну виставку Блокпост Пам'яті

«Більшість фотографій, які презентовані на фотовиставці були зроблені для таких видань як The New York Times та інших американських видань. Також я отримав декілька спеціальних грантів, які дозволили мені займатися такою роботою, яка, напевно, була б не надто цікава пересічному американцю.Але ще я хочу точно, щоб ви зрозуміли, що всі ці фоторафії були зробленій в реаліях - не було абсолютно ніяких постановочних фотографій. Це фоторепортаж реальних ситуацій і реальних людей», - розповів під час презентації фотовиставки Брендан Хоффман.

Також фотограф зазначив, що це вже шосте місто в Україні, де проходить презентація фотовиставки «War in Ukraine». Ще його роботи були презентовані і у США у місті Чикаго.

На заході працювали наші журналісти, тому згодом у фоторепортажах буде викладений повний фоторепортаж.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.