Криворіжець вимагає виділити кошти для програми «Безпечне місто»,- петиція

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі місцевий мешканець зареєстрував петицію до депутатів міської ради, в тексті якої розповів про проблему реалізації програми «Безпечне місто».

Криворізький відділ поліції, за словами автора петиції Віктора Синенького, розробив спеціальну програму для запровадження надійної безпеки у місті. Але для реалізації програми «Безпечне місто» МВС не вистачає коштів, тому громада міста звернулася до депутатів міської ради з вимогою виділити на неї кошти з бюджету Кривого Рогу.

Для запровадження програми, говорив начальник Криворізького відділу поліції Іван Балабан, потрібно 30 мільйонів гривень, нагадує у тексті петиції Віктор Синенький.

Читайте також: Криворіжці вимагають фільтри питної води в кожну оселю

У тексті петиції пояснюється необхідність виділення коштів на згадану вище програму:

«Таким чином, ви зробите місто безпечнішим, а оперативність реагування і розкриття злочинів підвищиться, також при запровадженні програми «Безпечне місто» вона буде працювати «на випередження» (ред. авт.) злочинів , такі програми працюють, це досвід европейських міст!»

Зазначимо, що станом на 7 червня 15:00 петиція набрала 52 голоси криворіжців з 1000 необхідних для того, щоб її розглянули депутати Криворізької міськради.

Підтримати петицію можна тут.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

06 : 27

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com