Дніпропетровська область увійшла в ТОП-4 лідерів соціально-економічного розвитку регіонів за 2018 рік, - Геннадій Зубко

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
За результатами оприлюдненого Мінрегіоном моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2018 року, найкращі показники у Харківської, Рівненської, Вінницької, Дніпропетровської областей та місті Києві.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Також у Міністерстві розповіли, що найнижчі показники мають Миколаївська, Одеська, Чернігівська, Донецька та Луганська області.

Читайте також: Дніпропетровська область стала лідеркою за виплатами від Національної служби здоров’я України за доступні лікиДетальніше з моніторингом можна ознайомитись тут.

Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів було започатковане у 2015 році. На підставі даних статистики областям виставляються оцінки щоквартально за 27 показниками у 6 напрямах та щорічно за 64 показниками у 12 напрямах.

Така оцінка – елемент нової системи моніторингу реалізації державної регіональної політики та визначення динаміки змін. Показники рейтингу – індикатор ефективності управлінських рішень на центральному та місцевому рівнях.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Тамeрлан
  • 3
  • 2
  • Ответить

Дивно якось...всі ж гроші у мільйонники йдуть - Дніпро, Харків, Київ, Одесу - там же ж найбільше зарплатні, робочих місць, підприємств.. Раніше і Донецьк був, але зараз зрозуміло, що військові дії...Так от Рівненська - сільська в лідерах, а Одеська в аутсайдерах?..

Тамeрлан
  • 4
  • 2
  • Ответить

Ну Вінниця - то зрозуміло, що вінницькі витягли

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Экономика