В Україні стартував процес зміни місця голосування на позачергових виборах

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
24 травня в Україні розпочався виборчий процес з позачергових виборів народних депутатів України. Так само і стартував процес тимчасової зміни місця голосування. Про це повідомила на сторінці Facebook голова Центральної Виборчої Комісії Тетяна Сліпачук.

Нагадаємо, що 21 травня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів на 21 липня. Більше читайте тут.

«Кожен охочий скористатися своїм правом проголосувати 21 липня повинен подати заяву до органів ведення державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце голосування. Зробити це можна до 15 липня, включно», - написала Тетяна Сліпачук.

Для того, щоб проголосувати на позачергових виборах до парламенту за місцем реєстрації, потрібно:

1)Перевірити наявність себе в списках на сайті Держреєстру виборців (ДРВ);
2)Звантажити бланк заяви про зміну місця голосування і заповнити її;
3)Обрати дільницю, де вам зручно голосувати (список адрес є на сайті ДРВ);
4)Піти в найближчий відділ Державного реєстру виборців. Нижче ви можете переглянути адресі ДРВ у Кривому Розі.Зазначимо, що якщо ви переселенець, то достатньо взяти з собою паспорт. А якщо ні, то візьміть з собою довідку з роботи або навчання/квитки на літак, потяг/договір оренди житла, які підтверджують, що в день голосування ви будете в місці, де збираєтеся голосувати.

«Як ви знаєте, за змішаною системою під час голосування ви отримаєте два бюлетені - для голосування загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчому окрузі. Тому якщо будете знаходитися за межами свого округу, ви зможете проголосувати лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі», - написала Голова ЦВК України.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Pensioner
 • 7
 • 1
 • Ответить

«Кожен охочий скористатися своїм правом проголосувати 21 липня повинен подати заяву до органів ведення державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце голосування."
Что за бред придумали?

Тамeрлан
 • 3
 • 0
 • Ответить

Ну раптом на заробітках, в командировці, на лікуванні, на відпочинку в цей день будите

Тамeрлан
 • 9
 • 4
 • Ответить

Піди до реєстру по місцю...ну хіба Володька не правий про країну в смартфоні?... За чотири місяця - а ж трійка (31.03-21.04-21.07) виборів і кожного разу бігати в державний реєстр...

Hongweibing
 • 2
 • 0
 • Ответить

Электронное голосование может облегчить массовые фальсификации при ненадлежащем уровне идентификации избирателя или, что наверняка, усложнит жизнь стариков. Смешанные системы с возможностью выбора электронного или бумажного голосования практикуют только в местных выборах, общегосударственных выборов в электронной форме нет нигде.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Украина