Мер ігнорує тяжкохворих дітей, редакція ігнорує День міста, - приєднуємось до вимог криворізьких родин

Мер ігнорує тяжкохворих дітей, редакція ігнорує День міста, - приєднуємось до вимог криворізьких родин

Фото: Первый Криворожский

Шановні читачі, враховуючи ситуацію, яка склалась у місті із черговим виділенням коштів на пишне святкування Дня народження Кривого Рогу та порушеннями регламенту розгляду петиції у міський раді, редакція “Першого Криворізького” прийняла рішення цьогоріч оголосити чиновникам свого роду медіавето.

Ми відмовляємось широко анонсувати та висвітлювати святкові заходи до Дня народження Кривого Рогу.


У 2019 році на свято, організоване “у кращих традиціях радянського союзу”, яке відбудеться 25 травня, із бюджету Кривого Рогу виділено 4 мільйони 76 тисяч гривень. Це вказано на сайті держзакупівель

Батьки дітей, які мають важкі недуги і потребують коштів на лікування, просять міського голову допомогти, але він ніби умисно ігнорує їхні проблеми.

Чергова петиція із вимогою перенаправити кошти із розважального заходу на лікування маленьких криворіжців набрала за добу тисячу голосів. Очевидно - проблема стоїть гостро. Та, схоже, очевидно це для нас, а не для міського голови.

Так, 22 травня, порушуючи регламент, міський голова не поставив на голосування пропозицію депутатів про оголошення перерви для роботи постійних комісій і внесення у порядок денний розгляду петиції першим питанням. Не отримавши підтримки депутатського корпусу навіть разом із голосами оппоблоківців та соратників із інших партій (вперше за нинішню каденцію міської ради VII скликання), міський голова оголосив перерву у засіданні і зник. Двері у приймальню були зачинені, не відкрили їх навіть депутатам, які мають право на невідкладний прийом.

Розшукати його не змогли ані заступниці, ані керівниця апаратом міськради, інформація про місцезнаходження мера з'явилась лише на сайті комунального каналу "Рудана". Він, як заявили працівники ЗМІ через кілька годин після зникнення мера, поїхав проводити нараду у 8-му лікарню, де лікуються діти із тяжкими захворювання (зокрема, онкологічними).

Складається враження, що міський голова тільки-но дізнався про проблему? Нагадаємо, Юрій Вілкул міський голова вже 9 років. І ж "аж раптом" він дізнався про проблему?

Запросити із собою на нараду колег-депутатів, представників інших медіа мер вчергове не забажав. Вочевидь, усвідомлюючи наявність гострих критичних питань, які можуть остаточно зіпсувати його репутацію.

Не запросив він і батьків хворих дітей, які вийшли вранці на мітинг. Більше того - він вчергове не вийшов до них на мітинг. Навіть заходив у сесійну залу через запасний вхід.

Зазначимо, що у підсумковому випуску новин працівники із комунального каналу, підпорядковані міській раді, не показали жодного кадру із мітингом батьків дітей та інших городян. Про них згадали мимохідь наступного дня після сесії. І то лише у фото на сайті. Більше того, у випуску новин подано маніпулятивний коментар псевдо медіаексперта, який розповів про провокування конфлікту у міськраді і використання людей, які добровільно прийшли на мітинг.

Коментарів мітингуючих, авторки петиції, депутатів, які наполягали на терміновому її розгляді, руданівці вчергове не наводять.

Наразі розгляд петиції перенесено на 29 травня. Повідомлення про це є на сайті виконкому міськради. Зауважимо, перенаправити кошти вже неможливо, оскільки послуги артистів вже сплачені, але результатом розгляду петиції може стати створення комісій, які розглянуть проблему та розроблять дієвий план допомоги медзакладам в цілому і хворим адресно.

Підсумовуючи сказане вище, ми вважаємо, що за пишним святкуванням Днів Європи, Днів міста та інших свят, міська влада Кривого Рогу намагається приховати істинний стан речей. Ситуація набуває колосального розмаху. Ми, журналісти, із повагою ставимось до городян, які мають право на відпочинок.

Ми усвідомлюємо, що витрачати кілька разів на рік мільйони гривень на гонорари поп-артистам - неприпустимо, коли не вистачає коштів на лікування людей, вирішення комунальних проблем, розвиток транспортної інфраструктури та розвиток спорту та культури як такої.

Ми підготуємо для вас, шановні читачі, один фоторепортаж, в якому покажемо криворізьких талановитих дітей та дорослих, які заслуговують на увагу. Також ми не хочемо висвітлювати радянізовані "махалки", проти яких городяни виступають кілька років поспіль.

Також продовжимо на сторінках нашого порталу розповідати історії мужніх матерів, які борються за життя своїх дітей, шукаючи по світам допомоги, та звертаючись до ЗМІ, меценатів тощо, аби вивезти дітей за кордон і дати їм шанс на життя.

Закликаємо медіа Кривого Рогу приєднатись до нашого медіавето.


Комментарии (29)

Вася

20:17, 23 мая 2019

Мэр ***

zdewsa

20:23, 23 мая 2019

Шашлычок , музон есть , хотя на природе он и нафиг не нужен ,природа благоухает . Тем более єпидемия кори и непонятно еще какую заразу сюда Супрун привезла , да и в целях не заразить детей .
Хотя природа погодой накажет всех , за такие дорогие танцы .

Ant1878

20:20, 23 мая 2019

ваше отсутствие никто и не заметит

Икра черная

20:31, 23 мая 2019

Отличное решение! Журналисты имеют право на собственное мнение, ну хоть иногда
Спасибо, 1кр

Shine

21:34, 23 мая 2019

Ждем новую статью от таких демонстративных гуманистов-спекулянтов "Редакція 1 кр відмовилась від частини зарплатні у конверті на півроку і направить її на лікування дітей". Или нет, такой статьи не будет конечно

Spasaisya

07:07, 24 мая 2019

Их работа стоит дороже, и совесть. Потому не треплетесь тут

Abu

22:27, 23 мая 2019

Ну и когда же выплывет автор этой заказухи?За десять дней до дня города вдруг срочно вспомнили,что у них дети больные-а до сих пор всё устраивало,и денег на лечение хватало?Как же вы уже достали,придурки проплаченые!

Hongweibing

07:19, 24 мая 2019

Эта акция не 10 дней идет. Хорошо быть в счастливом неведении.

95

23:19, 23 мая 2019

Насрать. Есть Рудана.

Алина

00:40, 24 мая 2019

Когда этот гнойник под названием “вилкулы” вскроют? Дед , уже наворовал на семь поколений вперед, иди ***. Уже на лобе грибочки скоро расти будут от старости, а он все ползает в горисполком.

Виталина Лина

01:48, 24 мая 2019

Уууххх какая потеря! Журна*** Усова не будет на празднике.Как жить теперь?!

Киреева

13:48, 24 мая 2019

усов это к другому сми или вы еще не различаете?

Лeдькa

08:17, 24 мая 2019

уже давным-давно не посещаю подобные мероприятия потому что смотреть на этот гoвнoсовок тошно. И этот год не будет исключением

Прохор

09:07, 24 мая 2019

У меня предложение, давайте деньги выделенные на празднование дня города разделись между теми кто получил увечия в ато, защищая и этих больных детей и их здоровых родителей? Или давайте разделим эти деньги между пенсионерами, которые всю жизнь работали, поднимали из говна эту страну после войны, а теперь из обокрали, и эти же Родители больных детей не хотят в пенсионный фонд платить, работают без трудоустройства...
Или давайте лучше эти деньги разделим между сиротами, которые живут в детских домах, они не имеют смертельных заболеваний, и эти деньги помогут им лучше жить, а не просто успокоить совесть родителей умирающих детей. Как вам такие предложения?

Александр Поль

09:32, 24 мая 2019

Логично, еще можно оборудование медицинское купить в детские больницы или отремонтировать онкобольницу... Честно говоря не понятно, почему травят именно день города, а не другие 7 миллиардов расходов из бюджета... (день города это менее 0,1%, тысячная часть)

Ссылка скопирована в буфер обмена