П’ятирічному криворіжцю, хворому з дитинства, потрібна термінова реабілітація, щоб жити повноцінним життям

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сім'ї Михайла Савосько з Кривого Рогу потрібна термінова допомога - його сім’я не може самойстійно оплатити реабілітацію дитини у харківській лікарні.

У редакцію сайта «Перший Криворізький» звернулася мама маленького хлопчика - Юлія Савосько.

Михайло із самого дитинства має фізичні та розумові вади. Мама хлопчика розповіла, що все почалося з того, що у півторамісячному віці Михайлу діагностували крововилив у мозок.

«На той час лікарі нас попереджали про наслідки такого захворювання, але наш хлопчик великий молодець. Із боєм та сльозами ми проходимо всі необхідні реабілітаційні процедури. Так ми навчилися сидіти, повзати, ходити на колінцях говорити «ням-ням» та їсти деяку їжу самостійно», - розповіла Юлія Савосько у листі до редакції нашого інформпорталу.

Повний діагноз хлопчика: наслідки гострого порушення мозкового кровообігу, лівобічний геміпарез, ЧАЗН, ЗПМР, ЗРР, косоокість, плосковальгусні стопи, симптоматична епілепсія (парціальна форма).Також Юлія розповіла, що Михайлик перспективний та дуже допитливий хлопчик, він любить дивитися мультики, розглядати книжечки та дуже радіє новим відкриттям, особливо хлопчик любить подорожувати.

Але для того, щоб Михайло продовжував свій шлях до нормального життя - йому потрібна реабілітація у харківському реабілітаційному центрі «Томатіс». У центрі родині виставили рахунок у суму 25 тисяч 105 гривень.«На жаль зараз нам вже п'ять років і час на повне відновлення дуже швидко спливає , а через постійні реабілітації грошей у нашій сім'ї на нову реабілітацію не вистачає тому, звертаємось до Вас криворіжці та просимо про допомогу», - сказала Юлія Савосько.

Рахунок для переказу грошей: карта у ПриватБанке 5168 7426 0135 1582 (мама Юлія Вікторівна Савосько).Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

05 : 15

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com