Десятки експертів у різних галузях їдуть до Кривого Рогу, щоб підказати як змінити місто

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Друга Конференція громадянського суспільства запрошує криворіжців до участі. Серед учасників — українські міністри, місцеві голови, освітяни, екологи, активісти, що змінюють свої спільноти.

Організатори конференції запевняють, що такої концентрації цікавих і небайдужих криворіжців, які прагнуть змінити своє місто, більше ніде не знайти. А з урахуванням того, що до них приєднаються зо два десятки потужних гостей з усієї України, які ділитимуться своїм досвідом і ідеями, Друга конференція громадянського суспільства, що відбудеться 18–19 травня, дійсно стає подією, яку не можна пропускати.

Серед заявлених гостей
міністерка-реформаторка Уляна Супрун;
Влад Троїцький
, що створив фестиваль ГОГОЛЬFEST і гурт «ДахаБраха», який прославляє Україну на весь світ;

Майкл Щур, він же Роман Вінтонів, один з найпопулярніших тележурналістів і блогерів України;
Юрій Бова, мер невеличкого Тростянця, який під його головуванням активно залучає іноземні інвестиції та перетворюється на справжню фестивальну столицю.

— Чому вони до нас їдуть? Мабуть, відчувають, що наша спільнота є певним осередком позитивних змін у місті, — пояснює співорганізаторка конференції Світлана Сова. — І все більше людей розуміють: Кривий Ріг навіть попри те, що не є обласним центром, — велике місто, важливе для розвитку країни. Часто воно лишалося поза всеукраїнськими процесами, через що видавалось певною мірою ізольованим — подивіться хоча б на дороги, які ведуть до міста, точніше на їх відсутність. Але зараз ситуація потроху змінюється.

Майже зі всіма людьми, які стануть спікерами конференції, ми перетиналися в різних всеукраїнських і міжнародних проектах, кожен з них надихає й має чому навчити. Тож з радістю познайомимо їх із криворіжцями.— Ці два дні будуть корисними для багатьох, — продовжує Юлій Морозов, координатор конференції. — Передусім для тих, хто вже усвідомлено зайняв активну громадську позицію та готовий власноруч вкладатися в розвиток міста, а також для тих, хто дозріває до цього. Ми торкнемося різних тем, і не просто торкнемося, а дуже практично й інтенсивно зануримося в них разом з яскравими експертами-практиками.

Про розвиток місцевого транспорту говоритимемо з Дмитром Ткачуком, заступником міського голови Житомира, який першим у країні запровадив електронний квиток; про зміни, яких критично потребує наша освіта, — з Богданом Олександруком, засновником інноваційної школи ThinkGlobal, яка розрослася в цілу мережу по всій країні; про екологію — з Максимом Сорокою, який працює в сертифікованій еколабораторії, добре зрозумів, як нас дурять забруднювачі, і має ідеї, що з цим робити. Також говоритимемо про дуже практичні речі, важливі для розвитку громадських ініціатив, — де брати гроші, як уберегтися від фейків, що робити, аби в країні зменшувався рівень корупції та багато інших.


Об’єднання Відповідальних Громадян розраховує, що конференція збере не менше 300 людей. Організатори пропонують спеціальні умови участі для студентів, пенсіонерів, учасників АТО/ООС, а також мешканців навколишніх сіл і селищ. Конференція буде достатньо динамічною та інтерактивною.

Окрім надихальних лекцій, практичних семінарів і тренінгів, учасники матимуть достатньо часу для своєрідного «мережування» під час кава-пауз, презентацій місцевих ініціатив, спільних обідів, а також вечірки наприкінці першого дня.

Для участі в конференції обов’язково треба зареєструватися: http://cutt.us/aTkBq

Після цього учасникам, чия реєстрація буде підтверджена, надійде додаткова інформація про місце проведення і детальну програму конференції.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 58 мин

Есть угроза

04 : 07

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com