Криворізькі вокалісти та гурти можуть приєднатися до свята, яке об’єднує музикантів усього світу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
12 травня у Кривому Розі відбудеться День вуличної музики, який святкують у багатьох містах Європи.

День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні – це масштабний міжнародний волотерський проект, який вже вчетверте проходитиме в Україні. Це ковток свіжого повітря, це свято, яке об'єднає Україну.

Читайте також: Криворіжці відзначають Дні джазу і рок-н-ролу на фестивалі

Також ви можете подивитися фоторепортаж інформаційного порталу «Перший Криворізький» з Дня вуличної музики у 2017 році.

Організатори розповіли, у Дні Вуличної Музики може брати участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали й аматори, зірки й початківці – будь-хто, хто вміє грати на інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього фестивалю.

Усе, що потрібно для участі - зареєструватися тут.

До участі у Дні Вуличної Музики організатори також запрошують артистів цирку, акторів театру, власників точок street food і майстрів handmade. Які також повинні зареєструватися тут.

Волонтери можуть зареєструватися тут.
З кожним днем до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста України. Криворізькі організатори розповіли, що у травні 2017 року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи День Вуличної музики охопив також і вулиці Києва, Івано-Франківська, Білої Церкви, Луцька та Кривого Рога, Переяслава-Хмельницького, Запоріжжя, Чернівців, Тернополя, Одеси, Львова, Ужгорода, Деражні та Дніпра.

Читайте також: Театр із Кривого Рогу продовжує боротьбу за український ОскарЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 6 час 22 мин

Есть угроза

05 : 23

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com