Медіарух закликав Зеленського вийти на прес-конференцію

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Медіа закликають криворіжця Володимира Зеленського, який братиме участь у другому турі виборів Президента України, вийти на прес-конференцію до дебатів. Це пов'язано із тим, що кандидат на найвищу посаду спілкувався із громадськістю переважно через відеоролики у своїх інстаграм- та ютуб-каналі.
Про це повідомляють колеги "Детектор Медіа".

Нижче наводимо текст звернення медійників до кандидата на посаду Президента України.

Шановний Володимире Олександровичу!

21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України. Під час вашої передвиборчої кампанії ви оприлюднили десятки відеороликів, які стали інформаційними приводами для новин та матеріалів у медіа. Ви дали низці обраних ЗМІ кілька інтерв’ю ще перед першим туром виборів, але протягом останніх кількох тижнів ви особисто уникаєте прямої й повноцінної комунікації з вітчизняними журналістами.

Наш професійний обов’язок як журналістів – доносити суспільно важливу інформацію до громадян вчасно та в повному обсязі. Оскільки ви ігноруєте наші запити і прохання про інтерв’ю, ми не можемо виконувати функції, покладені на нас суспільством, у повному обсязі.

Медійна спільнота та громадянське суспільство мають низку питань щодо вашого бачення подальшого розвитку країни, а також вашої відкритості і готовності бути підзвітним суспільству, яке вас обирає. Наші читачі, глядачі та слухачі теж ставлять запитання, на які ми не можемо дати відповіді, оскільки жодного разу не спілкувалися з вами напряму.
Ми звертаємося до вас із проханням виявити повагу до журналістів та громадянського суспільства, яке було локомотивом усіх реформ у країні після Революції гідності.
Закликаємо вас не наслідувати негативні практики ігнорування запитів медіа, які, на жаль, також мали місце протягом минулих п’яти років, та провести прес-конференцію для ЗМІ до офіційної дати дебатів (не пізніше 18 квітня), щоб забезпечити діалог з представниками медіа зокрема та українцями загалом.
Доведіть, що принципи відкритості та прозорості, які ви декларуєте, – це не порожні слова та передвиборчі гасла.

Відкрите звернення підписали:

Відкрите звернення підписали:

Медіарух «Медіа за усвідомлений вибір»
UA:Перший (НСТУ)
Українське радіо (НСТУ)
Громадське радіо
Інформаційне агентство «Укрінформ»
Liga.net
Громадське телебачення Донбасу
«Новое время»
Радіо НВ
Український тиждень
Перший Криворізький
Букви
Opinion
«Детектор медіа»
Інститут масової інформації
Інститут демократії ім. Пилипа Орлика
Інститут розвитку регіональної преси
Інтерньюз-Україна
Фундація «Суспільність»
Український кризовий медіацентр
Асоціація української преси
Інформаційна кампанія «По той бік новин»
Національна суспільна телерадіокомпанія України

Редакція "Першого Криворізького" приєднується до заклику колег, поділяючи думку авторів про необхідність діалогу між громадою, медіа та політиками.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

08 : 48

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com