З початку року безкоштовно імплантували кардіостимулятори понад 140 мешканцям області

Главное фото новости
Фото: ДнепрОГА
1kr.ua
У 2019 році 142 мешканцям Дніпропетровської області безкоштовно імплантували кардіостимулятори. Пристрої для відновлення серцевого ритму закупили обласним коштом. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Кардіостимулятори найчастіше встановлюють при аритмії або загрозі зупинки серця. Такі пристрої за допомогою електричних імпульсів здатні регулювати серцевий ритм. У багатьох випадках тільки екстрена кардіохірургічна допомога може врятувати людині життя», - розповіла директор Дніпропетровського обласного центру кардіології та кардіохірургії Олена Лугова.

Читайте також: Тук-тук-тук, стучить серденько. Топ 10 міфів про серцево-судинні захворювання

Ринкова вартість кардіостимуляторів – від 14 до 30 тисяч гривень. Мешканцям Дніпропетровщини, які потребують екстреної допомоги, їх встановлюють безкоштовно за рахунок бюджету.

Також у департаменті повідомили, що нині Дніпропетровська область – лідер України за кількістю таких операцій.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
23 мин

Все хорошо

02 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com