«Доступні ліки»: як криворіжцям отримати препарати за електронним рецептом

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Препарати за програмою «Доступні ліки» тепер можна отримати тільки за електронним рецептом. У чому його переваги, пояснили під час прес-конференції у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Електронний рецепт – важлива частина реформування системи охорони здоров’я. Національна служба здоров’я України підписує договір із аптеками та оплачує їм видані за програмою «Доступні ліки» препарати. Майже 60% аптек Дніпропетровщини, які беруть участь у програмі, вже можуть видавати ліки за е-рецептом. Інші аптеки приєднаються незабаром», – розповіла заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька.

Читайте також: В одній з криворізьких лікарень почалися ремонтні роботи

Що треба зробити для отримання е-рецепт:

  • Звернутися до свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта.
  • В електронній медичній системі лікар повинен виписати рецепт.
  • Отримати на телефон смс-повідомлення з шістнадцятизначним номером рецепта та чотиризначний код підтвердження.
  • Із цими цифрами піти в будь-яку аптеку України, що бере участь у програмі «Доступні ліки».
В аптеці варто назвати номер рецепта. Працівник запропонує доступні препарати. Якщо вони влаштовують пацієнта, він має назвати чотиризначний код підтвердження та отримати свої ліки. Якщо необхідних препаратів немає, пацієнт може піти в іншу аптеку.

Також у департаменті зазначають, що прив’язки до певного населеного пункту більше немає. Препарати можна отримати навіть в іншій області, якщо ви, наприклад, у відрядженні

Перелік аптек, які вже видають ліки за е-рецептом, можна побачити тут.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество