Сотні криворіжців у приватному секторі третій день живуть без газу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Мешканці Центрально-Міського району Кривого Рогу, які живуть поблизу КДЗ, три дні позбавлені можливості користуватись газом.

Редакція звернулась до пресової служби ПАТ «Криворіжгаз», де пояснили причини відсутності газопостачання.

25 березня о 08:22 до аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Криворіжгаз» надійшла заявка від мешканки будинку №17а по вулиці Сиктивкарській про відсутність природного газу в будинку.

Прибувши на місце виклику о 9-й ранку, працівники аварійно-диспетчерської служби встановили факт відсутності газопостачання до будинків на семи вулицях Центрально-міського району: Сиктивкарській, Довженко, Сумгаїтській, Саранській, Татарській, Стерлітамаській. Загалом без газопостачання залишилось 142 споживачі.

Працівниками ПАТ «Криворіжгаз» встановлено, що в результаті зміни режиму роботи ШГРП-222 по вулиці Сиктивкарській відбулося спрацювання запобіжних пристроїв, що призвело до відключення подачі газу.

Наразі проводяться роботи з відновлення газопостачання в будинки.

Пуск газу в газопровід без його зовнішнього огляду та контрольного опресовування не допускається(пункт 7.17 Правил безпеки систем газопостачання).Тому, для пришвидшення процесу відновлення газопостачання, закликаємо споживачів забезпечити доступ працівникам Товариства в кожний газифікований житловий будинок для здійснення обстеження газових мереж та/або газоспоживаючого обладнання (підпункт 11 пункт 1 глава 7 розділ VІ Кодекс ГРМ).Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

uefi
  • 8
  • 3
  • Ответить

незабаром усі заживуть без газу))

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Происшествия