Будинок, який визнано відумерлою спадщиною, «окупували» наркомани та безхатченки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Мешканці вулиці Паризька у Кривому Розі намагаються вирішити проблему із проблемними сусідами.

На одній із вулиць Покровського району Кривого Рогу стоїть покинутий дім, який раніше перебував на балансі райвиконкому. Раніше редакція інформаційного порталу «Перший Криворізький» писала, що мешканці будинків по вулиці Паризька стурбовані тим, що у покинутій будівлі живуть наркомани та безхатченки.

У Покровському райвиконкомі на інформаційний запит, поданий через ресурс «Доступ до правди», редакції повідомили, що будинок за адресою Паризька, 55 рішенням суду був переданий у комунальну власність територіальної громади Кривого Рогу.

А у 2015 році члени райвиконкому будинок передали громадянам, які потребували поліпшення житлових умов та знаходилися на квартирному обліку.Зазначимо, що мешканці будинків, розташованих поруч із покинуим будинком, кажуть, що власники не з'являються там вже давно.

Нижче Ви можете ознайомитися з повним текстом відповіді на інформаційний запит.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

kok
  • 4
  • 2
  • Ответить

Каждый человек имеет право на жилье. Пусть это будет 12 или 9 квадрат но государство должно строить и давать таким жилье. Собакам и то наверное отель отгрохали. А это нарушение прав человека.....!!!!! И прописка - пережиток прошлого. Без прописки ты никто и тебя нет. Позор ...

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Город