У готелях можна більше не ставити телефонні автомати та абонентські скриньки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Мінрегіон змінив вимоги до проектування холів у готелях и тепер телефонні автомати необов'язкові. Про це повідомив прес-центр Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У проекті змін до державних будівельних норм щодо готелів (Зміна №1 у ДБН В.2.2-20-2008 «Будинки і споруди. Готелі») пропонується вилучити низку обов’язкових вимог щодо проектування в них таких приміщень та об’єктів як телефонні автомати, абонентські скриньки, каси продажу театральних квитків, квитків на транспорт тощо. Зміни до ДБН вже затверджено та буде опубліковано найближчим часом.

Читайте також: У Мінрегіоні планують подовжити строк служби доріг
Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе сказав, що це дозволить забезпечити більшу функціональність приміщень в готелях відповідно до потреб відвідувачів.

«Тим паче, що можливість проектування в складі готелей різних об’єктів обслуговування, якщо це передбачено завданням на проектування, звичайно залишилась, наприклад, магазини, перукарні, хімчистки тощо», — повідомив Лев Парцхаладзе.

Проект змін до ДБН розроблено ПАТ «КиївЗНДІЕП».Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

SemS
  • 6
  • 4
  • Ответить

ет звезда..... нет слов...... во время инета и мобилы они только догадались .......... интересно сколько отмыли????
*** .....- - - ---- СПАСИ УКРАИНУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! как же ***???и ети уроды..........

Злойе
  • 3
  • 0
  • Ответить

Ватикан только в 1992 году признал что земля круглая...

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество