Актори інклюзивного театру з Кривого Рогу виступили у театрі на Подолі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вчора, 26 лютого, криворізькі актори-аматори проекту «Краще разом» виступили перед київськими глядачами у театрі на Подолі з дивовижною виставою, поставленою за мотивами «Полювання на Снарка» Льюїса Керолла.

Нагадаємо, що вже втретє криворіжці впроваджують інклюзивно-громадський проект «Краще разом». Його створили, щоб розвивати співпрацю між людьми з інвалідністю та іншими городянами. Цьому, вважають автори проекту, найкраще сприяє саме мистецтво.

Читайте также: Акторам проекту «Краще разом» криворіжці аплодували стоячи на допрем'єрному показі вистави «Полювання на Снарка»

У рамках цього проекту криворіжці з інвалідністю вже виступили у Кривому Розі, Маріуполі та Києві. Після чого 3-й сезон інклюзивного мистецького проекту «Краще Разом» підійшов до завершення.


Автор фото: організатори проекту «Краще разом»

«Я спеціально не поставила акторів на перше місце, бо їх «інакшість» в контексті цієї постановки зовсім не була центровою в цьому дійстві. Це було професійно, сильно, справжньо і необмежено щиро. Постановка, гідна високих сцен та широкої аудиторії», - поділилася враженнями на сторінці Facebook глядачка Марина Грамович.

Також у рамках проекту «Краще разом» зустрілися із послом Канади в Україні.


Автор фото: організатори проекту «Краще разом»
Зазначимо, що реалізація цього проекту стала можливою завдяки фінансовій підтримці та сприянню Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Embassy of Canada in Ukraine) та Посольства Великої Британії в Україні (British Embassy, Kyiv).

Читайте также: Криворізький Кобзар: військовий капелан презентував збірку віршів, присвячену учасникам Революції Гідності


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
45 мин

Все хорошо

02 : 33

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com