Незабаром на дахах невеликих будівель можуть з’явитися дитячі майданчики

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Україні дозволили проектувати дитячі майданчики на дахах невеликих будівель. Про це повідомляє прес-центр Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У нових змінах до ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» введено можливість розміщувати дитячі майданчики на дахах напівпідземних і наземних споруд висотою до 15 метрів, але не більше 3-х поверхів, за обов’язкового дотримання всіх необхідних вимог безпеки.

Зазначимо, що донедавна, щоб спроектувати такий майданчик, наприклад, навіть на даху підземного паркінгу, який майже не відрізняється за висотою від рівня землі, потрібно було отримувати відповідне відхилення від будівельних норм, зараз цього вже не треба робити.

Згідно зміни, розміщення дитячих майданчиків на дахах напівпідземних і наземних споруд дозволяється за умови обов’язкового дотримання безпечної експлуатації майданчика: обладнання його парапетом та захисною огорожею висотою 2 метри, а також можливістю безбар’єрного доступу за допомогою ліфта або пандуса.

Читайте также: На дахах українських ТРЦ можуть з’явитися автомобільні парковки
На території таких майданчиків заборонено розміщувати вентиляційні канали, антени, споруди мобільного та стільникового зв’язку. Каркаси захисної огорожі мають виготовлятися зварними, а блискавкозахист такого майданчика слід проектувати у відповідності з ДСТУ Б В.2.5-38 «Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд».

Ще однією умовою розміщення такого майданчика на покрівлі будівлі є забезпечення відводу дощових та талих вод та за необхідності шумозахисту нижчерозташованих приміщень.

Висота розміщення такого майданчика не повинна бути більшою ніж 15 метрів (але не більше 3 поверхів) від рівня підлоги 1-го поверху споруди або землі.

Зміну до ДБН було розроблено ДП «НДКТІМГ».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

04 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com