Пам’ять афганців та учасників бойових дій на території інших держав вшанували у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 15 лютого, у Металургійному районі Кривого Рогу відбувся захід з приводу 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Чиновники, школярі, студенти, депутати та інші містяни прийшли на щорічне протокольне покладання квітів біля меморіального комплексу на проспекті Миру.

Читайте також: На історичному факультеті педуніверситету оздобили аудиторію, присвячену першим воїнам АТО та учасникам Євромайдану

Зазначимо, 15 лютого в Україні оголошено Днем пам’яті з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Також цього дня вшановується пам’ять учасників бойових дій на території інших держав.

Генадій Шаповалов, голова Металургійної райради сказав:

«Саме цього дня 30 років тому наші земляки здійснили подвиг і повернулися додому. На жаль, є ті, хто не повернувся. Ми завжди пам’ятатимемо їх».

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху грамотами нагородили трьох містян.

Криворіжець Микола Кобзар сказав:

«Протягом 30 років у Афганістані велася тиха війна. Гинули наші рідні. Криворіжці загинули.. на цій тихій війні, яка тоді не називалася війною. Я пам’ятаю ці події, ми живі свідки. Цей день і радісний, і сумний, аде незабутній. Ми повинні пам’ятати ті події.
Треба пам’ятати війну, щоб був мир на землі».

3 тисячі 360 українців, які брали участь у афганській війні, не повернулися додому. Серед них 53 жителя Кривого Рогу.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город