Криворізькі студенти можуть отримати диплом міжнародного бакалавра у Тбілісі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Студентів Кривого Рогу та Дніпропетровскої області запрошують взяти участь у стипендіальній програмі від Євросоюзу. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читайте также: Криворіжців закликають долучитися до творчого конкурсу есе та фотографії

Отримати стипендію від ЄС зможуть 35 студентів із країн-учасниць Східного партнерства: України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови.
Студентів 16-17 років запрошують взяти участь у Європейській школі Східного партнерства. Для стипендіатів - дворічне навчання у Грузії. Учасники вивчатимуть іноземні мови, культуру, історію та літературу країн ЄС. Заявки приймають до 1 березня.

«Програму втілюють на базі «Нової школи» у Тбілісі. Участь у ній – це чудова нагода для молоді не лише здобути якісну освіту та міжнародний диплом, а й отримати корисний досвід», - сказали в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Студенти можуть заповнити онлайн-заявку тут. Після попереднього відбору – написати тести та пройти співбесіду. Список стипендіатів оголосять до кінця травня 2019 року.

Навчання у Європейській школі Східного партнерства розпочнеться у 2019-2020 академічному році. Після його завершення стипендіати отримають диплом міжнародного бакалавра.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город