Із упередженим ставленням до поліції у Кривому Розі продовжать боротись благодійники

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
8 лютого у Кривому Розі представили новий проект співпраці поліції та громади. Журналістці «Першого Криворізького» про це стало відомо під час ранкового заходу.

Читайте також: Волонтери, правоохоронці та студенти обговорюють специфіку розшуку зниклих дітей в Кривому Розі

БО БТ «Мережа» Кривий Ріг» разом із Полком патрульної поліції Кривого Рогу розпочала другий етап проекту «Публічна безпека спільними зусиллями поліції та громади», що реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Благодійники запланували провести повторне опитування серед криворіжців щодо рівня довіри патрульним та іншим структурам Нацполіції, які функціонують у Кривому Розі. Оскільки у «Мережі» вважають, що серед місцевих мешканців дуже поширене упереджене ставлення до працівників поліції. Про це сказав очільник БО БТ «Мережа» Олександр Кріпак.

Проте він задекларував, що вірить у ті зміни, які нині відбуваються у поліції. І він усвідомлює, що взяти і змінити все в один день - неможливо. Тому благодійник пропонує представникам ряду благодійних і громадських організацій разом працювати над тим, аби підвищити рівень довіри громади до поліції.

Патрульні ж розповіли про готовність сприймати конструктивні пропозиції, продовжувати співпрацю зі школами у рамках Договору, підписаного між Депаратментом освіти і науки виконкому міськради та Полком патрульної поліції. Також інспектори відкриті до будь-яких пропозицій громади, оскільки розуміють, що є проблеми і вирішити їх можна лише спільно.

Олена Бородавка, спеціалістка Департаменту освіти і науки виконкому, розповіла, що раніше благодійники, поліцейскі та фахівці їхнього структурного підрозділу вже працювали із підлітками у таборі "Слава", у 9-му інтернаті.

Спікери розповідали про те, що нинішьому поколінню підліктів обов'язково потрібно розповідати про відповідальність за вживання наркотиків та негативні наслідки заробляння легких грошей. Підлітки мають знати про адміністративну та кримінальну відповідальність за певні дії.

Редакція 1kr.ua продовжує слідкувати за проектом.

Читайте також: Учні криворізької автошколи відчули себе п'яними за кермом авто
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество