Українці з інвалідністю можуть придбати квитки на поїзди онлайн

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Тепер українці з інвалідністю зможуть придбати пільгові квитки на поїзди онлайн. Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниця».

Нагадаємо, що у Кривому Розі з'явилася карта доступності для маломобільних городян, які пересуваються на інвалідних візках. Більше читайте тут.

Читайте також: З 2500 криворізьких дітей з інвалідністю 19 займаються в спортивних школах міста

Оформити проїзні документи онлайн можуть люди з інвалідністю, які належать до пільгової категорії громадян на проїзд залізничним транспортом за пільговою ціною без використання талонів. Це люди з інвалідністю часів Другої світової війни І та ІІ групи, Другої світової війни ІІІ групи та прирівняні до них особи, ІІ-ІІІ груп з числа учасників бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилось 85 років та більше.

Придбати пільгові квитки онлайн також можна дітям з інвалідністю до 6 років та від 6 до 18 років.

Під час оформлення пільгового проїзду в режимі реального часу через Інтернет перевіряється інформація про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд.

На першому етапі нова функція працюватиме в тестовому режимі виключно на сайті Укрзалізниці booking.uz.gov.ua, у подальшому сервіс буде доступний також через мобільні додатки.

Читайте також: З якими проблемами стикаються в Кривому Розі люди з інвалідністюЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 35 мин

Есть угроза

01 : 00

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com