На пробне ЗНО-2019 зареєструвалися вже майже 9 тисяч абітурієнтів Дніпропетровської області

Главное фото новости
Фото: vn.depo.ua
За перший тиждень реєстрації на пробне ЗНО-2019 перевірити свої знання вирішили майже 9 тисяч абітурієнтів Кривого Рогу та області. Про це розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читайте також: Чому дев’ятикласники не здаватимуть ЗНО у 2019 році

Також у департаменті розповіли, що більшість охочих бажають пройти «тренування» із української мови, математики, англійської мови та історії України.

Раніше редакція інформаційного порталу «Перший Криворізький» повідомляла, що розпочалася реєстрація на пробне ЗНО 2019 року. Більше читайте тут.

«Тренувальне» ЗНО відбуватиметься два дні: 16 березня – із української мови та літератури, 23 березня – із будь-якого предмету на вибір. За день учасники можуть скласти ЗНО лише з одного предмета, адже тестування розпочинаються одночасно.

Зареєструватися на пробне ЗНО можна до 31 січня на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. В «Особистому кабінеті» абітурієнта буде доступна інформація про час і місце проведення тестування, а згодом – його результати.

Участь у пробному оцінюванні – платна. Вартість проходження одного тестування – 136 гривень 50 копійок.

Читайте також: Де і коли можна зареєструватися на пробне ЗНОЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

PADLA
  • 4
  • 3
  • Ответить

Специальная олимпиада (с)

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город