Официальная позиция СГНИ по работе с КПН в г. Днепропетровске относительно распространения в интернет-изданиях информации «Налоговик «нагрел» государство почти на 4 млн. гривен»

Главное фото новости
Фото: segodnya.ua
1kr.ua

«СДПІ по роботі з ВПП у м. Дніпропетровську повідомляє, статтею 62 Конституції України передбачено, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Про це у листі повідомляє Спеціалізована державна податкова інспекція по роботі з великими платниками податків у м. Дніпропетровську Державної податкової служби (надалі за текстом СДПІ ВПП ДПС).

На теперішній час відсутній обвинувальний вирок суду щодо посадової особи СДПІ ВПП ДПС у скоєні злочину у сфері службової діяльності, що призвело до збитків державі.

Таким чином, немає підстав для опублікування інформації про факт зловживання службовим становищем та службового підроблення посадовою особою СДПІ ВПП ДПС, оскільки він не доведений судом.»


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
26 мин

Все хорошо

13 : 57

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com