Низький уклін кожному воїну, який віддано служить країні! З Днем Збройних Сил України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
В Україні 6 грудня відзначають День Збройних Сил України.

Нагадаємо, що сьогодні у Кривому Розі оголошено День жалоби за загиблим земляком Богданом Хливним.

Відзначають цей День 25-й рік поспіль, відповідно до постанови Верховної Ради України від 1993 року.

Служба в Збройних Силах сьогодні є одним з найбільш почесних видів діяльності у нашому суспільстві. Українські воїни, які ціною свого життя захищають Україну на Донбасі та на морі, є справжніми героями для усіх нас.

Збройні Сили України представлені сухопутними військами, повітряними і військово-морськими силами України.

Сьогодні українських військових привітав Президент України Петро Порошенко.

«Низький уклін кожному воїну, який віддано служить Україні, дає гідну відсіч російському агресору, який є гордістю кожного громадянина нашої держави, гордістю всього українського народу», - написав у своєму Тwitter Президент України Петро Порошенко.

Також бійців привітав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він сказав, що з початку 2019 року жоден військовослужбовець не буде отримувати менше 10 тисяч гривень заробітної плати.

«Висловлюю подяку всім військовослужбовцям Збройних Сил за віддану службу Батьківщині, високу мотивацію та вірність обов’язку! Бажаю міцного здоров’я, військової удачі, успішного виконання поставлених завдань та завжди щасливого повернення додому», - сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Воїнам, які захищають нашу державу на мирній території і на тимчасово окупованій, редакція інформаційного порталу «Перший Криворізький» висловлює щиру подяку за мирне небо над нашими головами.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Город