Нардеп Усов перевірив ремонт у школах та садочках Кривого Рога, кошти на який він знайшов

Главное фото новости
Фото: Пресова служба К. Усова
1kr.ua
Цього разу прискіплива інспекція пройшла у Центрально-Міському районі. Костянтин Усов знайшов кошти на ремонт шкіл та садочків у своєму окрузі. Добігають кінця роботи у ЗОШ № 28 та ЗОШ № 5, а також у дитячому дошкільному закладі № 306.

У Команді нардепа Костянтина Усова повідомляють, що знайшли кошти на відновлення сорока шкіл та садочків свого округу. У майже 30 закладах роботи вже завершено, ще у кількох тривають зараз, а вісім садочків нардеп планує відремонтувати незабаром. У Костянтина Усова не приховують: сконцентрувалися лише на своєму окрузі, адже саме Центрально-Міський, Металургійний райони та житловий масив Південного ГЗК нардеп представляє у парламенті.

Ремонтні роботи у школах та садочках найрізноманітніші: від утеплення будівель та ремонту дахів і навіть до асфальтування подвір’я. Костянтин Усов підкреслює: усвідомлює, що це не є робота парламентаря, але округ потребує допомоги, тому доводиться знаходити субвенції та інші додаткові кошти на розвиток освітньої інфраструктури Кривого Рогу.

Директор школи № 28 Марина Рижкова каже: «За сприяння народного депутата Костянтина Глібовича Усова у нашій школі було розпочато ремонт початкової будівлі, де навчається приблизно 200 учнів. В ній було дуже холодно,зараз набагато тепліше і в класах так само набагато тепліше стало».

Нагадаємо, два місяці тому нардеп пообіцяв відремонтувати вісім садочків у трьох районах Кривого Рогу.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город